0
clear
  • MINORPET Птици Стојат, Дрво Птица Костур Обука Playstand Игралиште Игра Салата за Папагали/Lovebirds/Cockatiels/Parakeets и Повеќе
  • -20%
  • -20%
MINORPET Птици Стојат, Дрво Птица Костур Обука Playstand Игралиште Игра Салата за Папагали/Lovebirds/Cockatiels/Parakeets и Повеќе

MINORPET Птици Стојат, Дрво Птица Костур Обука Playstand Игралиште Игра Салата за Папагали/Lovebirds/Cockatiels/Parakeets

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Природно Дрво - Изработени од 100% природни дрвен материјал кој е целосно нетоксичен, не-иритирачки и кожа-friendly на вашиот сакан малечки.Уживајте во Игра Време - Обезбедува совршен стои област за вашето домашно милениче птици да се одморат, се позанимавам и да имаат малку вежбање или забава.Нема Остри Агли - птици застане е поддршка со заоблени дрво лента со нема остри рабови или аглите, која нуди дополнителна заштита за вашите птици.Станот Игралиште База - Карактеристики со рамна круг поддршка на база на кои лесно може да се случи на било табела врвот или на рамни површини.Компактна Големина - Мерки во 4.52"Dx 4.37"H(прибл.).Answer : ___________________________ Note : Не се целосно измазнети.Се чисти со сува крпа, се мијат со вода или избрише со влажна крпа не се препорачува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нашите Птица Perches е направен од висококвалитет на материјалите,што е сосема безбеден за вашите мали дом

Нашите Птица Perches е направен од висококвалитет на материјалите,што е сосема безбеден за вашите мали дом

Нашите Птица Perches е направен од висококвалитет на материјалите,што е сосема безбеден за вашите мали дом

Материјал : Yво облик на костур е направена од дрво.На crossbar е направен од пиперка дрво, и површината не се

ЦЕЛОСНО ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ & ВИСОК КВАЛИТЕТ Птица костур е направен од природни apple дрво.Apple дрво е тешко

Хрчак кафез полица се наоѓаше еден големина : L*W : 6*5.2 cm(2.36*2.05 во).Материјал : хрчак стојат платформа е напр

Нашите Птица Perches е направен од висококвалитет на материјалите,што е сосема безбеден за вашите мали дом

❤【ГОЛЕМИНА】S : 5.109x2.75x1.18inch; L : 6.29x3.54x1.38inch ❤【ШИРОКА УПОТРЕБА】Тоа е совршен за папагал, хрчак и верверица

Материјал : Направен од железен материјал, екопријателски и издржливи.Преносни : Преносни се справи со д

42 инчен / 29 см Фах Дијаметар : 13 инчен / 33 cm Испорака Тежина : 2.Висок Квалитет на Материјалите : Направен о

【Лесно да се Соберат】Исклучително лесно да се соберат и да го користите.Не се потребни алатки.Тоа може

Perches овозможи птици да се симне на земјата и се чувствуваат посигурни Овој производ е дизајниран плошта

◢Сектор Дизајн : голем една големина е 6.69 x 6.69 инчи, малиот големина е 5.12 x 5.12 инчи 2 големини, погоден за п

Материјал : Дрво.Тип : Костур.Боја : Како на слики прикажани.Платформа Должина : 10cm.Количина : 1 Компјутер(д

【Лесно да се Инсталира】 Нашите птица playstand е целосно рачно изработени, сите делови се поврзани со заврт

Можете да додадете повеќе живеалишта или играчки во секое време.Висок квалитет на птичји кафез, лесен з

Please wait...