0
clear
  • Garsumiss 2 ПАРЧИЊА Јога Блокови Поставени на Природен & ЕКО-Пријателски ЕВА Пена Тули Висока Густина Не се Лизга Мирис Отпорни на Поддршка и Продлабочување на Флексиби?
  • -20%
  • -20%
Garsumiss 2 ПАРЧИЊА Јога Блокови Поставени на Природен & ЕКО-Пријателски ЕВА Пена Тули Висока Густина Не се Лизга Мирис Отпорни на Поддршка и Продлабочување на Флексиби?

Garsumiss 2 ПАРЧИЊА Јога Блокови Поставени на Природен & ЕКО-Пријателски ЕВА Пена Тули Висока Густина Не се Лизга

DEN 1665.60

Достапност
Достапно за нарачка

????????[Лесни и издржливи]→тежината на јога тула е помалку од 8 унци.Тоа е многу лесен и погоден за употреба во домови, канцеларии, сали за вежбање, или на пат.Високо-квалитетни материјали обезбеди со долг живот карактеристики. ????️[повеќе флексибилни] : Јога тули може да ви помогнат да направите повеќе тешко движења и подобрување на стабилноста; се водат ремени може да ви помогне да се загрее и истегнување пред и по вежбање, лесен, лесно да се спроведе. ????????♀️[Совршено одговараат] : со Оглед на потребите на повеќето корисници, нашите јога одговараат содржи две јога тули и се водат јаже, кој може да ви помогне да заврши јога повеќе совршено. ????[Детали за производот] : јога тула е стандард 9×6×4 големина, јога појас, исто така, е стандарден 8 инчен погоден за повеќето спортови.Може да бидат сигурни да се купи. ????[За чистење] : Јога тули се направи на ЕВА материјал.Вие само треба да се избрише со влажна крпа кога чистење, не користете мрсна супстанции за чистење; Јога појас може да биде машина за мијат, само треба да се мијат во машина за перење кога чистење, се исуши, Може да продолжи да се користи по сушењето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени.ЗДРАВО ЖИВЕЕЊЕ : Наша

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени.Главен Материјал : па

Жените Маскирани Packable Ултра мала Тежина Краток Надолу Женска Јакна Долго Маскирани Јакна Жените е Лесе

【Водат Ткаенина】Водат ткаенина ви помага да се движат без ограничување и е поудобно да се носат 【Брзо

Пакет Вклучуваат 1 или 2 Јога Блок 9" X 6" X 3".Лесни, со висока густина и здрав пена за долгорочната трајност 1

Целата замав може да се постави во рок од неколку минути внатрешна / надворешна.Ние дизајниран на кожуре

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени.ЗДРАВО ЖИВЕЕЊЕ : Наша

] Ве молиме овозможи 1 до 2 cm разлики поради прирачник за мерење.Бидејќи различни компјутери екранот боит

94lb150*280cm целосен сет тежи околу 530g / 1.Поврзете Овратоврска со прилагодливи продолжување на кабелот.Како

Еколошки : Корк е рециклираат и biodegradable.Нашите јога блок содржи само корк.Безбедна за вас и планетата.Не

Чекор 3 : се Стегне Овратоврска и да се поврзете со carabiner.Ова е искуство за учење за вашето дете сетила, и ќ

Женска Т Кошули на Кратки Ракави Шарени Боја Блок Леопард Секојдневен Блузи Женска Плус Големина Туник

Карактеристики : Материјал : nylon Hammock големина : 100x280cm / 39x110in (должина * ширина), 150x280cm / 59x110in (должина * ширина

Ако примите оштетени предмети или вашиот објект има нешто погрешно, ве молиме да бидат слободни да конт

【Водат Ткаенина】Водат ткаенина ви помага да се движат без ограничување и е поудобно да се носат...

94lb150*280cm целосен сет тежи околу 530g / 1.Децата може да се земе дремка, читаат, играат, не воздухот јога, итн.16

Висока waisted јога панталони : Висок половината дизајн ќе ви помогне да го направите squats и се наведнува веж

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени.Главен Материјал : па

Висока waisted јога панталони : Висок половината дизајн ќе ви помогне да го направите squats и се наведнува веж

Пристигнува надуени и подготвен за употреба.Едната страна е текстура, другиот е рамен 14" широк и 1.5" дебе

16 lb Package се вклучени : Замав*1 Connecting јаже*1 Extension појас*18 челик заклучување*1 Steps за Користење : Чекор 1 : се Св

ТМаица за Жените Повик со Кратки Ракави Долго Tee Над Големина Блузи Лето Туника Круг Вратот Женска Блуза

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Висока waisted јога панталони : Висок пол

] Ве молиме овозможи 1 до 2 cm разлики поради прирачник за мерење.Лето Camisole Женска Резервоарот на Врвот Лаб

основни лизга велосипед шорцеви компресија тренингот јога панталони пилатес жените чипка camisole шорцеви

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени.ЗДРАВО ЖИВЕЕЊЕ : Наша

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени.Главен Материјал : па

Please wait...