0
clear
  • ANECO 6 Pack Микрофибер Bendable Продолжи Прашина Четка Перат Прашина Четка со Telescoping Пол за Домашна Канцеларија Автомобил, 3 Bendable и 3 Прав
  • -20%
  • -20%
ANECO 6 Pack Микрофибер Bendable Продолжи Прашина Четка Перат Прашина Четка со Telescoping Пол за Домашна Канцеларија Автомобил, 3 Bendable и 3 Прав

ANECO 6 Pack Микрофибер Bendable Продолжи Прашина Четка Перат Прашина Четка со Telescoping Пол за Домашна Канцеларија

DEN 508.80

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : еден пакет содржи 3 bendable прашина четки и 3 директно бришење прашина бришење прашина четки во 6 различни бои, а секоја боја за 1 парче; и 1 црна drawstring складирање торба за да ги чувате од нив.Доаѓа со 6 парчиња на прашина во 6 избрани бои, вклучувајќи ги и сина, портокалова, зелена, виолетова, црвена и црвена роза, повеќе бои за вас да се избере според вашето расположение.Димензија : се справи со можност да биде продолжен, за 10.6 инчи кога укината, може да биде поставен на било која мала фиока, а должината на целосна водат е 30 инчи, соодветно и прилагодлива должина го прави вашиот чистење работа лесно и неуморен.На duster е направен од микрофибер материјал, кои се перат, мека и издржливи, исто така може да бидат отстранети од рачка за лесно чистење; ракавите се тешко да се олабави и падне и род се направени од не 'рѓосувачки челик, не е лесно да се пробие и' рѓа.Широка употреба : може да се користи за чистење на автомобили, компјутери, клима, ТВ и многу други домашни материјали; уникатен дизајн, исто така, го прави полесно за вас да се стави тоа во секој агол и да ја бришам прашина речиси насекаде, одличен помошник за да направите некои чистење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мултифункција : Ова почиста може да се користи не само за автомобил, воздухот се пропустливи, но, исто та

Опремени со долга рачка, која е ергономски и лесно да се чисти високи објекти.Ве молиме да земете во реал

На microfibers може цврсто adsorb мали прашина и влакна 【МултиКористете Функција Duster】 : Чистење за доказ, таван

Висок квалитет на пластичен материјал, безбедно и нетоксичен.Рачно изработени занаетчиски : на рачно из

Интересни и Практични : Електрични спин duster ви дава неконтролирано потреба да прашина, бидејќи тоа е мно

Нашите прашина ракавици се изработени од висококвалитет на бело неплетени ткаенини без барака пената,

Bendable главата за тешко да се постигне места.Монтажни главата е машина перат.Не метежот микрофибер ракаво

Нашите продолжување пол доби голема репутација на пазарот.Нашите Микрофибер duster ви дава големо искуств

✔ Кој иновативни сплит влакна технологија, Ефикасен, лесен, многу издржливи и со супериорен квалитет, с

Прашина Заклучување Лепило дека чисти длабоко во жлебови.Се протега до 3' за да го фатат и да го заклучит

Може да се наведнуваат слободно, должина прилагодливи, е лесен за чистење narroe простори како што кревет д

Направен од висок квалитет, овој удар е рѓа отпорен и издржлив.Мала големина и лесни, тоа е погодно да се

Употреба : чистење на кујната.Сосема нов,100% висок квалитет.Добар помошник за дом и кујна, чистење, се нап

Тоа ќе биде доставен во рок од 15 дена по ред е ставен.Собраниот еластична во глуждовите го спречува ваши

❣Лесно да се постигне висок области : Plumero има флексибилна и bendable duster со продолжителен пол, стигнат до 34.9

Потоа користете отпадна хартија или памучна да го блокира orifice, и затропа на околните дрвени табли и дру

6 Инчен Ној Plume Прашина Главата.Ној Стигнале Duster 16 Инчи Во Целина.Производителот Дел Бр : R16 G.Ној Стигнале

Се носат на паркови,партии,датуми,филмови,и многу повеќе.28" Хип : 81101cm / 31.Премиум материјал : Ова Панталон

НЕ валкана мирис.Чисти и дезинфенкцирам лесно.Кажете збогум на dirtiness.Нема простор окупација, лесно да се

Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат Не постојат други предмети во производот фо

Производителот гаранција може да не се применува.Привлекува и стапици до три пати повеќе прашина и влак

Пакет димензии : 3.0 cms L x 4.0 cms W x 147.0 cms H Пакет количина : 1 Тип на производ : Food_Service_Supply.Земја на Потекло : Кина

На врвот за заклучување на аикидо може да биде лесно да се поврзани со два snowboards да покровителство на со

Please wait...