0
clear
  • Retainer кутија, Retainer Случај, Ортодонтски Retainer Случај, Устата Стража Ноќта Заболување Retainer Сад, За Преносни патување складирање кутија (Зелен)
  • -20%
  • -20%
Retainer кутија, Retainer Случај, Ортодонтски Retainer Случај, Устата Стража Ноќта Заболување Retainer Сад, За Преносни патување складирање кутија (Зелен)

Retainer кутија, Retainer Случај, Ортодонтски Retainer Случај, Устата Стража Ноќта Заболување Retainer Сад, За

DEN 167.52

Достапност
Достапно за нарачка

✔ Убава и издржливи : На Retainer кутија донесува транспарентно дизајн, изглед е овална, бојата е светла, и површината има не се лизга линии, Многу Модерен за вашиот пријатно искуство.покрај тоа, тој е направен од силен, издржлив и медицински одделение PP материјал, кој е многу силен и издржлив. ✔ Лесно да се носат : големината е 3.54" X 3.15" X 0.98" инчи, Доаѓа со бесплатен носи торба, и тоа е компактен и лесен и можете да ги носите.Не постојат остри предмети на површината, така што нема потреба да се грижите за случајно гребење на вашите раце или други мешавини, може да се стави директно во вашиот џеб или торба. ✔ Лесен за користење : Притиснете за да го отворите капакот, не треба да се отвори со две раце, сите операции може да се направи елегантно со една рака!Покрај тоа, во споредба со слични производи на пазарот, тоа не е само лесно да се работи, но, исто така, релативно безбедни; нема потреба да се грижите за случајно повреда на рацете затворање на капакот. ✔ Многу намени : Retainer кутија не само за Ортодонтски Retainer Случај или прскалки на сад, но исто така може да се користи за складирање на устата чувар, ноќ чуварот, invisalign, pacifiers, teethers, високо-заврши нежен накит, штитови, залак чувари и ортодонтски апарати.Тоа е, исто така, неверојатен подарок за стари лица, години или било патник во семејството. ✔ По-продажбата на услугата : Нашите производи секогаш се земе извршување на висок квалитет и висока цена перформанси како основен цел.Во исто време, ние, исто така, гарантира дека ако има било какви прашања или незадоволство во однос на квалитетот на производот, ние ќе го поддржи врати и наплата на услуги.Ве молиме да бидат сигурни да се купи!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тоа ќе го направи вашиот контролер работат нормално повторно.Професионалната инсталација е препорачли

Тен, самоadherent завои направени од еластична ткаенина материјал за дише заштита.Обезбедува поддршка на о

Webril nonwoven материјал е уникатен, висок квалитет на ткаенина.Нашите ексклузивни felting процес произведува 100%

Прилагодливи 3 глави широк осветлување област, со 3 прилагодливи глави, нашиот сончев отворено светла мо

►Топлоfix апликатори стапче со ON / OFF прекинувач, екстрадолго 4.6 ft електрични кабелот.Лесно да се применув

【Да се изгради на Вашиот "НЕ" Зона】 Ако вашиот непослушен бебиња се подготвени да се предизвик вашите к

Чикаго Прибор за јадење Основите 4Парче Стек Нож Сет вклучува четири висок квалитет на стек ножеви испо

СЕМЕЈСТВОТО ЗАБАВА : Оваа 30 парче вистински печење во собата е совршен за воведување на вашите малечки н

Високо Квалитетен Материјал : Направен од Високо Квалитетни Магнетни Метал со Вулканизирана Гума за Ма

Вистински Готвење за Деца : Радосна Готвач производи од Mind Ware се вистински готвење групи за деца дека об

Ова е винил материјал decal за Полно Тело, PS5 Стандард Диск САМО Верзија.НЕ ЗА PS5 Дигитално Издание.Висок кв

Аудио / Видео Кабел; RG6 U Тип Коаксијален Кабел За Поврзување на ТВ / ВИДЕО И ДВД Да Антена Или Кабловска Т

Материјал : Мрежа; Дијаметар : Прибл 8cm / 3.14 cm.Неradiative, трајни и лесно да се вклопи.Висока осветленост и сил

Широко се користи во роботиката, индустриското производство, итн.се многу добри роботски делови.На круж

НАЈДОБРИ бранова ДОЛЖИНА КОМБИНАЦИЈА На Vitali ZEN со Полно Тело, Црвено Светло Терапија уредот емитува на

Пинцети за подигање rhinestones и мали sequins кога создавање на комплицирани детали.Четка е да се исчисти лепак

НАПРАВЕНИ ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА 100% мазна & трајни полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција.Одл

СЕТ ВКЛУЧУВА : 6парче Стек Ножеви, Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Маслиново Дрво.КАРАКТЕРИСТИКИ : Оста

Направени на чипотпорни бели порцелански (35% Коска порцелан во прав).Капацитет : 7 ОЗ , 200ml.Сончогледот во

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Вкупна Должина : 20mm / 0.79"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 120pcs x Месинг Мали

БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место Изработени од нетоксични природно дрво, безбеден за вашите прекрасна папагал

Големи Димензии Не се лизга Mesk ОрганизаторТоа доаѓа со 4 силиконски влошки на дното да седат мирно во ва

Со голем капацитет мачка отпадоци кутија изгледа како вистински глина тенџере.Растенија и делови се вг

УНИКАТЕН ДИЗАЈН Чаши со клип е повеќе поцврста,Може да се залепи за стојат носителот или птичји кафез.В

Помине Уметност за Полнење : Лесно да се применуваат овие, 3 D помине злато шарм на природни или вештачки

можете да ги покрие голем простор во вашата градина.Направени со пластични шила дека нема да му наштети

Овие p Hбалансирана, брише не содржат алкохол и да се обезбеди извонредна нега на кожата.Ве молиме не фле

Лесен за Употреба Дете Пријателски и Безбедно Печење Групи : Уживајте во вистински печење алатки во гол

Please wait...