0
clear
  • Симпатична Едноставност 180° Преносни LED Светилка Притисни Копче за Контрола Табела Светилка Око-се Грижат Компактен Dimmable Канцеларија Читање Светлина Биро Светлин?
  • -20%
  • -20%
Симпатична Едноставност 180° Преносни LED Светилка Притисни Копче за Контрола Табела Светилка Око-се Грижат Компактен Dimmable Канцеларија Читање Светлина Биро Светлин?

Симпатична Едноставност 180° Преносни LED Светилка Притисни Копче за Контрола Табела Светилка Око-се Грижат Компактен

DEN 268.80

Достапност
Достапно за нарачка

▶Изработен од ABS+PP , ПРЕДВОДЕНА табела Светилка создава подеднакво удобно и мека светлина.Без треперење, не вртоглавица светлина, без сенка, која избегнува замор на очите предизвикани од треперење на светлината и груби сјајот ефикасно. ▶ 8.1*9*27.4 см(3.2*3.5*10.8 инч).Rotate LED табела светилка рака до 180 Степен или зглобот на база од 100 Степен за повеќе директна осветлување. ▶Поддржуваат Bluetooth да се игра на музика.Stepless затемнување дизајн, слободен избор на светлината и светлината боја,обезбедување идеален нивоа на светлина за работа, учење, читање и релаксирачки. ▶Допре Сензорот Вклучете се применува на оваа студија светла, 30 минути редовни light off.Мемориска функција значи дека brightness /осветлување режим ќе остане кога е вклучена следниот пат. ▶Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да не известите на e-mail во времето и ние ќе ви одговори и да ги реши тоа во рок од 24 часа.ви благодариме за доаѓање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

▲На проширување, прилагодување gooseneck дизајн, силиконски црева може да биде 360 степени за да го промените

Целата led светло составен од LED светло монистра кој дава нежно светло за очите, а има подобра lumination.Модер

На Тифани абажур е направен од високоодделение црква стакло,рачно поставување,ножот добиеше,изгорена,н

Иновативниот дизајн, пријатни бои, таписерии изработка, добри подароци, бизнис колеги, клиенти, пријате

Ако имате било какви прашања во врска со купување или не сте 100% задоволни, ве молиме слободно контактира

Топло и романтична ноќ светлина : го Стави на вашиот кревет за да ви овозможи со топла и пријатна светлин

Вистински Тифани светилки, скапоцени рачно изработени изработка како класичен век, на абажур е направе

Топло бела светлина Создава Удобна Атмосфера, Правење на вашиот дом Елегантен и Современ и повеќето Уме

Силна метал менгеме се отвора за 2.Совршен за музика стои, pianos, канцелариски маси, компјутерски бироа и hea

Вистински Тифани светилки, скапоцени рачно изработени изработка како класичен век, на абажур е направе

Иновативниот дизајн, пријатни бои, таписерии изработка, добри подароци, бизнис колеги, клиенти, пријате

Менгемесо вшмукување чаши за стабилна инсталација.Метал gooseneck + прилагодливи светилка главата лесно по

Тифани Стил Уметност Стакло Геометриски Облик Сенка Тифани стил геометриски облик сенка направени на

Извор на светлина може да биде вклучен со едно копче, и работата е едноставна.Ве молиме да бидат сигурни

25 кг Пакет Големина : 67 CM*57 CM*30 CMSwitch : Онлајн притиснете плоча switch + повлече синџир switch Светилки И Фенери из

▶Изработен од ABS+PP , ПРЕДВОДЕНА табела Светилка создава подеднакво удобно и мека светлина.Без треперење

Во различни земји, ние ќе ви испратиме електрични спецификации според вашите потреби.Иновативниот диза

2,200 LUMENS СВЕТЛО & 20" ШИРОК СЕНКА одличен извор на светлина со 24 Watts.Со боја температура на 5600 K6000 K и CRI на 80, т

????【5 Режими на Основниот стил за мажи, жени, тинејџерите, децата, учениците и студентите ????【Погодно USB П

65 KG)[Default switch] : Онлајн копчето switch + Патент се префрлите[сенка материјал] : обоено стакло[база материјал] :

Иновативниот дизајн, пријатни бои, таписерии изработка, добри подароци, бизнис колеги, клиенти, пријате

Опремување со повеќето широко се користи E27 капа, лесно да се најде замена, ако на сијалицата скршени, мо

Стави светилка за на трпезариска маса, и целата соба е полна со топла атмосфера.ПОЛНЕЊЕ преку USB ПОРТА : Н

Елегантни и Флексибилен Дизајн : заградата донесува со мека, трајни и 360 степени rotatable Силиконска гума за

Стилски Дизајн : добар, ниска цена, и функционална маса светилка за да ги задоволат своите основни освет

Големина : 4.3"W x 10.2"Х Dimmer : Вклучени.Материјал : Алуминиум.Светилка Извор : ЛЕР.Вкупно Wattage : 1 watts.Фитил од Grayp

★ Ексклузивни Окозаштита на Технологија : Иновативни LGP (светлина водич панел) од страна наемитирачки т

45 КИЛОГРАМ, бруто тежина : 5.Скапоцени рачно изработени изработка е класика на век, и секоја светилка пре

Материјал : смола; Процес : боја.Квалитетот смоли светилка тело, нежна текстура, украсни силна, метал тав

Please wait...