0
clear
  • МАК Облекување Форцепс Маер 25cm (Директно со Заклучување) парична Казна Квалитет Инструменти
  • -20%
  • -20%
МАК Облекување Форцепс Маер 25cm (Директно со Заклучување) парична Казна Квалитет Инструменти

МАК Облекување Форцепс Маер 25cm (Директно со Заклучување) парична Казна Квалитет Инструменти

DEN 315.60

Достапност
Достапно за нарачка

Мак резерви е Ирски бизнис име специјализирани во производство на хируршки, и стоматолошки инструменти.Средба на меѓународните трговски стандарди што нудат највисок можен квалитет на стоката, како и фокусирани и attentative услуги на клиентите.Наша примарна цел "да бидат професионалци" на пазарот подразбира вредноста на давање однос на сите наши деловни партнери, вработени и клиенти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Комплет вклучува две надразнување neeldes со пластична рачка : прави и свиткана точки (P / No...

Мак резерви е Ирски бизнис име специјализирани во производство на хируршки, и стоматолошки инструменти

Идеална обука за полнење за podiatry студентите.Содржи : Скалпел се Справи #4 (P / No : 28)#22 Ножот (P / No : B22)Палецот

Мак резерви е Ирски бизнис име специјализирани во производство на хируршки, и стоматолошки инструменти

Мак резерви е Ирски бизнис име специјализирани во производство на хируршки, и стоматолошки инструменти

Произведени од страна на : Eisco.Направени во Индија.Тип на производ е dissecting сет.Нерѓосувачки челик dissection с

Мак резерви е Ирски бизнис име специјализирани во производство на хируршки, и стоматолошки инструменти

Мачки + Кучешки Spay Пакет 91 Парче Премија Од Не ' Рѓосувачки Челик Ветеринарна Сет.Направени Од Квалитетн

Please wait...