0
clear
  • Оригиналниот Philips Проектор Светилка Замена за BenQ MW612 (Сијалица Само)
  • -20%
  • -20%
Оригиналниот Philips Проектор Светилка Замена за BenQ MW612 (Сијалица Само)

Оригиналниот Philips Проектор Светилка Замена за BenQ MW612 (Сијалица Само)

DEN 1850.40

Достапност
Достапно за нарачка

Произведени од страна на МВР Технологии, Inc. - индустријата водечки производител на Проекција Светилки во Северна Америка.Компатибилност : ,.Исто така Компатибилна Со : Part Numbers : MW612, Модел Броеви : .МИ Технологии, Inc.е Најголем во Светот Овластен Дистрибутер на Фабрички Оригинални Philips Осветлување и Osram Sylvania проектор светилки.МИ Технологии, Inc.е светски лидер во замена проекција светилки и е најголемиот производител на Проекција Светилки и Проекција Светилка Живеалишта во Северна Америка.Овој производ доаѓа заедно со 180 Ден Гаранција од МВР Технологии, Inc.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

DOT (Department of транспорт) согласност за улица правни осветлување; ги исполнува или го надминува ТОЧКА и / или

ПОКАЖУВААТ ВАШИОТ ТИМ за ПОДДРШКА во Потрага по уникатен и интересен начин да се покаже вашиот тим за п

Точно одговара на ОЕМ# : 63 17 7 298 331 и Partslink# : MC2562102 Ги исполнува или го надминува ТОЧКА 4 Врата; W / Магла; Хало

Точно одговара на ОЕМ# : 8321 A264, 8321 A108 и Partslink# : MI2593118 Ги исполнува или го надминува DOT & SAE согласност стандар

Тип : H4 LED Светлата сијалица.Uesd за : Светлата / светилки drl.LED чип : EMC led ЧИП.светлината тип : Висока ниска зра

Висок Квалитет : Индикатор светлото е направен од висок квалитет на АБС материјал, водоотпорен и издржл

/ gp / product / B00 N4 P5 WM4 Пакет се Вклучени : 2x Проектор 2x Леќа Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Свет

На светлата и помошни светла доаѓаат со широк агол на проекција и боја температура од над 6000 K, патот ќе б

Точно одговара на ОЕМ# : 22831436 и Partslink# : GM2592308 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собранието

Не Постои Ризик.Долготрајни светла премиум квалитет оригиналниот производител сијалица гарантира 100% з

Точно одговара на ОЕМ# : 22831436 и Partslink# : GM2592308 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собранието

Достапна во Широка Палета на Wattages во Двете Јасно и Обложени Конфигурации, Lumalux и Lumalux / Еко Светилки се Ид

Висок Квалитет На Автомобил Магла Светло За Магла Светилка И Жица Со Решетка.За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН"

Висок Квалитет на Автомобил LED Магла Светло за Магла Светилка И Жица Со Решетка.За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕ

(Сет од 2) Лумен : 1500 LM на крушка, 3000 LM по поставите; LED чип : 27 компјутери 3030 висока излезна SMD LED чипови, 360 ст

(Сет од 2) Секој 7444 NA 7443 LED switchback сијалица е опремен со најновите напредни комбо висока осветленост и висо

Надворешниот дијаметар : 120mm(4.72"),Жица должина : 45см; Боја : Жолто.База Тип : КОЧАН Led чипови Ангел око,На

❶ 【BAU15 S Led Светилки, Пакување од 2】 : Висока Осветленост 3020 SMD Чипсети.Карактеристики : *Секоја сијалица с

Please wait...