0
clear
  • COCULER Јога Ремени Шарени Вратоврска Боја Шема Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за физикална Терапија Пилатес Вежба се Протега Бендов?
  • -20%
  • -20%
COCULER Јога Ремени Шарени Вратоврска Боја Шема Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за физикална Терапија Пилатес Вежба се Протега Бендов?

COCULER Јога Ремени Шарени Вратоврска Боја Шема Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

????Премиум Памук Полиестер Ткаенини : Висок Квалитет На Полиестер-Памук, Материјали, Широк И Дебели Против Пролизгување Својства Се Осигура Дека Нашите Фитнес Бендови Нема Да Се Тркалаат Или Се Лизга Надвор За Време На Вежбање, И Не Ќе Се Намали Нивната Еластичност Кога Се Користи Постојано.Заштита На Животната Средина, Дише И Меки, Па Можете Да Остатокот Увери. ????Флексибилност & Водат : На Јога Се Водат За Рака Обезбедува Потребната Поддршка И Помага Да Се Постигне Подобро Истегнување Без Ризик Од Повреда.Нашите Водат Од Рака Е Совршен За Јогиите Гледа Дека За "Екстра-Рака" Должина. ????Големина : Нашата Јога Бендови За Истегнување Се 14.6" Долг И 3,1" Инчен Широк.На Excercise Рака Е Основен Објект На Јога Опрема И Додатоци За Почетници И Јога Добрите Слично.Можете Да Го Земете Со Вас Каде И Да Одите, Дома, Во Салата Или Во Партии.Заедно Со Вашиот Еластична Бенд, Да Ви Помогне Да Се Качат На Поздрава Патување!. ????Muti-Функција : Еластична Ткаенина Појас Е Многу Погодна За P90x, Крос Фит Јога, Луди Пилатес, Јога Вежби.Ногата Ремени Може Да Ја Зајакне Задникот, Промена На Нозе, Форма Убава Фигура И Ефикасно Да Го Намалите Стресот И Заморот. ????Прилики : Оваа Еластична Бенд Може Да Се Користи За Серии На Вежби, Вклучувајќи Јога, Пилатес, Крстот Се Вклопуваат, Физикална Терапија, Повреда Рехабилитација, Итн.Или Употреба Еластична Бендови За Општа Вежби, Истегнување, Сила За Обука, Топло-Ups, И Дома Вежби.Со Оваа Еластична Бенд, Можете Да Вежба Вашата Нозе, Колкови, Половината, Градите, Грбот, Рамењата, Грбот, Итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : Полиестер Боја : Розова.Големина на : 1000*40*0.6 мм.Јога рака е лесно да се користи за време пилате

[Кожатапријателски материјал] кожата е полиестер памук, внатрешното јадро е висока јачина на полиестер,

Повеќефункција : На тренингот на производот се комбинација на модата, функционирањето и перформансите.

【4 Цевки Еластична】Висока затегнувачка цврстина и добра еластичност.Еластичен повлече јаже има најдо

Врати се Протега : Јога водат бенд ќе биде идеален за помош кога ќе се водат вашиот назад, половината или

Farabi тешки кревање бар ремени со поместена зглоб поддршка.Направен од 100% памук, материјали за совршен гр

Предности на антенски јога : Readjust на spine Reduce болка во грбот и мускулите aches Healthier дигестивниот систем и ли

На сисал влакната наежвам влакна се компресирани заедно со серпентина да се создаде неспоредлив издржл

Се зголемува вашиот опсег на движење.Одлично за обликувањето на мускулите,.Совршен за длабоко и постепе

Материјал : Ова залак стап со кожени ремени е направен од екопријателски медицински одделение силиконс

Тип : Виси Рака Големина : Покаже како p Icutres Package се Вклучени : 2 Buc*Стомачни мускули обука belt Colour : Како shown Ma

За да користите пластични бар се справи со тоа го направи најмногу удобно triceps.широк ремени ги направи д

Лисици Улога Игра sùcking cọck rịng sịlicone sẹxy cọuple lịcking.На високоодделение СТП кожа, парична казна и мека, ан

????Премиум Памук Полиестер Ткаенини : Висок Квалитет На ПолиестерПамук, Материјали, Широк И Дебели Проти

❤ ♥Материјал : Памук Јаже ❤ ♥Факултативна Боја : Црна, Розова, Виолетова, Црвена Боја ❤ ♥Факултативна

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понап

Опис : Двојно поддршка стомачни вежби ремени направени од полиестер се осигура вашата безбедност, а тоа

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понап

КЛИНИЧКИ СЕТ!Вклучува 6 BFR Ракави 2 x Мали, 2 x Медиум, 2 x Големи Мали, Средни, Големи.Мал Сет = 2 Ракави 18 Инчи

Врвка за околу Обвива повторно професионална или дебитант спортист, овие зглоб обвива се оптимизира ва

【Безбедно и издржливи】отпорот бенд е направен од висококвалитетни материјали, има мазна и сјајна изгл

Материјал : Ова залак стап со кожени ремени е направен од екопријателски медицински одделение силиконс

▲Одлично со секој тренингот.Овој отпор бенд во собата може да биде интегриран беспрекорно со разни поп

8 јамка дизајни се обезбеди доволно простор и одберете отпор за да ги задоволат вашите потреби.Погодна з

????Брза Испорака 17 Дена за Испорака,НИ Складиште на Превозот, Забрзан Превозот на Располагање ????Апликац

Тоа е Позиција : Невозможно, работнавашиот кревет трилер филмот вас и Бутик секс позиција зголемување н

Please wait...