0
clear
  • MontVoo-Бања Мат Килим-Гума Не се Лизга Брзо Сува Супер Абсорбента Тенка Бања Килими Одговара Под Врата-Перат Бања патосници-Туш Килим за Пред Када,Туш Соба,Мијалник (16x
  • -20%
  • -20%
MontVoo-Бања Мат Килим-Гума Не се Лизга Брзо Сува Супер Абсорбента Тенка Бања Килими Одговара Под Врата-Перат Бања патосници-Туш Килим за Пред Када,Туш Соба,Мијалник (16x

MontVoo-Бања Мат Килим-Гума Не се Лизга Брзо Сува Супер Абсорбента Тенка Бања Килими Одговара Под Врата-Перат Бања

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Брзо се Апсорбира & Брзо Сушење】Ова е мека верзија на diatomaceous земјата бања мат.Бања килим може да си го цица до капе вода во рок од 0.5 за вториот кога ќе излезе од кадата или туш.Откако ќе излегов, водени жигови ќе исчезне во рок од неколку минути, како кога тоа никогаш не биле мокри. 【Нечистотија-Отпор и Издржливи】Овие магијата бања душеци се дизајнирани со Faux велур површината.Никогаш нема да се пречи од страна на влакна намалувањето или нејасни pilling проблеми, како традиционалните жанила бања патосници.Затоа, оваа гума бања килим е многу повеќе трајни без проблеми предизвикани од влакна, како пролевање, одѕвонуваше, спреј, нечистотија или коса се крие. 【Совршен Анти-Лизга на Влажна Кат】 100 проценти висок квалитет на резервната гума бања душеци.Тоа може да зафат на влажна и мазна кат цврсто и flatly без лизгање или виткање нагоре, се минимизира ризикот од лизгање на деца и стари лица.Побрзајте да се каже збогум на традиционалните лизгава TPE/TPR поддржан бања килими за бања. 【Лесно да се Чисти】Поради ќелави new-tech слој, вода evaporates брзо, нечистотија и косата не може да се закачите на површината.Затоа, не треба да се исуши или да се исчисти перат бања мат секој ден.Ако сакате да го чистите по долго време користење, едноставно ги перат бања килими со влажна крпа, или исплакнете ја со туш млазницата.Бања килим за бања изгледа како добро што ново сега. 【Широка Употреба】Тоа е повеќе од мат за бања.Можете да го користите секаде каде што тоа е лесно да се навлажни или каде сакате да го додадете топлина на нозете.Како тенка бања килими одговара под вратата, тоа може да биде перална мат, кујна мат, пет хранење мат, биро мат, пред да потоне мат, rv бања мат итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Густината и plushness на нашите куп надминува оној на повеќето други брендови.Ние стоиме зад нашите произво

Имаме различни бои за да го изберете.Претпазливост : не ставајте мат на влажна површина.Се исуши е убав и

100% Памук 100% Памук Бања Килим.Нуди исклучителни утеха и поддршка за вашите нозе.Одлично за бања, суета, од

【Екстра Мекост И Издржливи】 На Мемориска Пена бања мат групи се составени од 3 слоеви : ткаенина слој, с

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

【Против Пролизгување Поддршка и Супер Абсорбента】Овој мат карактеристики на антипропадна латекс под

100% Памук.Изработени од 100% премија памучен материјал; Круг мат мерки 30"L x 30"В Стилски бања килим, што ви да

СТИЛСКИ КАПЧИЊА БАЊА КИЛИМ : Вклучува 1 Парче овален облик 100% памук Бања Руг кои мерки 21" x 34" и е дизајнира

100% Памук 100% Памук.Француски Connection комбинира безвременски стил, иновативна техника, како и висококвалит

【Супер Мекост】меки микрофибер прави бања мат многу бушава кои ефикасно ја смирува и релаксира нозете

Мека и кадифен материјал : Секој пакет содржи 1 парче 20" W×31.5" L бања мат направени од мека микрофибер.Овој

Пред да го користите, тестот, ако таа работи добро на вашиот наменети за подот на самото место.Нејзините

МЕКИ И НЕПРОПАДНА : 17.7 X29.5 Инчен / 45*75см,Нашиот кат мат е да се направи на мека корални сомот,тоа обезбедув

Жанила.Мека и Кадифен Жанила : поглезите вашите нозе со softest, coziest жанила; дебели и кадифен куп помага да с

Ќе има чувство на поддршка и поголема удобност кога ќе тргнат на тоа.Тоа може да се користи во бањи, хоте

Бања мат мека микрофибер супер абсорбента вода по туш, водата НЕ остане на површината на бања мат...

Please wait...