0
clear
  • Seagate Игра Вози за Xbox 4TB Надворешен Тврд Диск HDD Преносни USB 3.2 Генерација 1, Црна со Вграден-во Зелена LED лента, Xbox Уверение, 3 Година Спасување Услуги (STKX4000402)
  • -20%
  • -20%
Seagate Игра Вози за Xbox 4TB Надворешен Тврд Диск HDD Преносни USB 3.2 Генерација 1, Црна со Вграден-во Зелена LED лента, Xbox Уверение, 3 Година Спасување Услуги (STKX4000402)

Seagate Игра Вози за Xbox 4TB Надворешен Тврд Диск HDD Преносни USB 3.2 Генерација 1, Црна со Вграден-во Зелена

DEN 2398.80

Достапност
Достапно за нарачка

ИЗГРАДБА на ВАШИОТ ИГРА со стап 4 TB на капацитет да се изгради крајната Игра Гробница без да се жртвува наслови.XBOX-УВЕРЕНИЕ Компатибилен со Xbox Серија X, Xbox Серија S, и сите генерации на Xbox Еден.БРИЛИЈАНТЕН ДИЗАЈН храбар и префинет дизајн, направена за да комплимент вашиот Xbox.ТАА СВЕТЛИНА ДО вграден LED лента осветлува вашиот гејмерски центар во Xbox зелена.ГАРАНЦИЈА Уживате во мирот на умот со вклучени 3-годишно Спасување Податоци за Обновување на Услуги и 1-годишна ограничена гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

【Да се изгради на Вашиот "НЕ" Зона】 Ако вашиот непослушен бебиња се подготвени да се предизвик вашите к

Материјал : Мрежа; Дијаметар : Прибл 8cm / 3.14 cm.Неradiative, трајни и лесно да се вклопи.Висока осветленост и сил

►Топлоfix апликатори стапче со ON / OFF прекинувач, екстрадолго 4.6 ft електрични кабелот.Лесно да се применув

СЕТ ВКЛУЧУВА : 6парче Стек Ножеви, Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Маслиново Дрво.КАРАКТЕРИСТИКИ : Оста

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Квалитет на материјалот : нашата папагал хранење сад држачот е изработен од квалитетни нерѓосувачки че

СЕМЕЈСТВОТО ЗАБАВА : Оваа 30 парче вистински печење во собата е совршен за воведување на вашите малечки н

Аудио / Видео Кабел; RG6 U Тип Коаксијален Кабел За Поврзување на ТВ / ВИДЕО И ДВД Да Антена Или Кабловска Т

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од врата на ВРАТА, Ова сатен никел пролет вратата стоп со гума браник ќе го зад

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

Вкупна Должина : 20mm / 0.79"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 120pcs x Месинг Мали

МНОГУ СЛОТОВИ : Постојат 3 слотови на мостра, и на три места се поврзани едни со други.ЛЕСНО ДА се ИЗВАДИ :

УНИКАТЕН ДИЗАЈН Чаши со клип е повеќе поцврста,Може да се залепи за стојат носителот или птичји кафез.В

Силни МагнетниВисок квалитет цинк легура материјал, потешки и повеќе здрав метална врата тапа.Магнетно

【Совршена Алатка Кутија за Секое Место】 Оваа алатка кутија може да се монтира на hitch багажник, карго ре

✔ ПРЕМИУМ ТКАЕНИНИ Новина Место дете готвач шапка престилка постави направени од дише премиум полиест

Тоа ќе го направи вашиот контролер работат нормално повторно.Професионалната инсталација е препорачли

Овие p Hбалансирана, брише не содржат алкохол и да се обезбеди извонредна нега на кожата.Ве молиме не фле

Webril nonwoven материјал е уникатен, висок квалитет на ткаенина.Нашите ексклузивни felting процес произведува 100%

Високо Квалитетен Материјал : Направен од Високо Квалитетни Магнетни Метал со Вулканизирана Гума за Ма

【Uоблик Дизајн】 Класичен Uоблик дизајн се прошири камионот корито максимум 2нозе оптоварување простор

Чикаго Прибор за јадење Основите 4Парче Стек Нож Сет вклучува четири висок квалитет на стек ножеви испо

можете да ги покрие голем простор во вашата градина.Направени со пластични шила дека нема да му наштети

Помине Уметност за Полнење : Лесно да се применуваат овие, 3 D помине злато шарм на природни или вештачки

НАЈДОБРИ бранова ДОЛЖИНА КОМБИНАЦИЈА На Vitali ZEN со Полно Тело, Црвено Светло Терапија уредот емитува на

Тен, самоadherent завои направени од еластична ткаенина материјал за дише заштита.Обезбедува поддршка на о

✔ Убава и издржливи : На Retainer кутија донесува транспарентно дизајн, изглед е овална, бојата е светла, и п

Please wait...