0
clear
  • DEVMO Компатибилен FA04010 FA04000 глава за печатење Печати ја Главата Замена Компатибилен со L300 L301 L351 L355 L358 L350 L550 L555 L551 L558 L111 L120 L210 L211 ME401 ME303 XP-412 XP-413 XP-415 XP-420 XP-423
  • -20%
  • -20%
DEVMO Компатибилен FA04010 FA04000 глава за печатење Печати ја Главата Замена Компатибилен со L300 L301 L351 L355 L358 L350 L550 L555 L551 L558 L111 L120 L210 L211 ME401 ME303 XP-412 XP-413 XP-415 XP-420 XP-423

DEVMO Компатибилен FA04010 FA04000 глава за печатење Печати ја Главата Замена Компатибилен со L300 L301 L351 L355

DEN 1919.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ★Компатибилен со : Epson L110 L210 L300 L350 L355 L120 L550 L555 L132 L130 L220 L222 L310 L362 L365 L366 L455 L456 L565 L566 WF-2510 WF-2530 WF-2010 WF-2520 WF-2540 WF-2630 XP-305 XP-306 XP-405 XP-303 XP-420 XP-302 XP-313 XP-413 XP-406 XP-323 XP-423 XP-312 XP-322 XP-332. ★Во печати влезе ве молиме исклучете го моќ на печатачот, или тоа ќе предизвика плоча чип оштетени.По вчитувањето на глава за печатење, немојте да го инсталирате лента надземни 10 парчиња на А4 документ, така што направи нов игла се работи-во процесот, а потоа се стави на лента.Се надевам дека можете да бидете внимателни операција. ★Ако оригиналниот печати ја главата беше скршена и особено протекоа мастило, на плоча е можно да се оштетат , па ве молиме смена на проблемот на плоча пред замена на глава за печатење. ★Покрај тоа, F1,F2 fuze жица на плоча САМО може да биде заменет од страна на оригиналниот fuze дека има ист сегашна вредност и модели.Ако го замени fuze која бара biger сегашна вредност и различни модел, не само глава за печатење, но, исто така, плоча ќе бидат скршени. ★Глава за печатење, бара многу внимание, Тоа е лесно да се предизвика вештачки штета ако го замени глава за печатење со не-професионалци.Ве молиме не го прават пуштање во употреба на машината, и ве молиме да се третираат со внимание.Професионалната инсталација е високо recommanded, со цел да се избегнат непотребни загуби и непотребни проблеми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

4.57 М КОМПЈУТЕРСКИ КАБЕЛ.СИВА; КОНЕКТОР ТИП : D : D ПОД 9 ПОЗИЦИЈА ПРИКЛУЧОК; КОНЕКТОР ТИП Б : D : D ПОД 9 ПОЗИЦИЈ

★Погодни за автомобил / мотоцикл халоген светилка или LED светилка употреба ★Кога се отвори пак сигнало

★ Должина : околу 79mm, Игла материјал : не ' рѓосувачки челик, големина на Игла : околу 20 x 0.7 мм ★На совет мо

Компоненти : Сина 16x2 1602 lcd дисплеј + I2 C сериски интерфејс ранец; 1602 lcd екранот може да се прикаже 2линии x 16з

★Ова УБS01 Сериски Адаптер е Повлечен од Нов Печатач и Целосно тестирани Пред Пратката, Па можете да се Ч

Please wait...