0
clear
  • BNYTXV Судијата Види Судијата Тајмер, Стоперка Одбројувачки Тајмер Дигитални Судијата Фудбал Стоперката, Фудбал Тајмер Прозрачна Спортски Види Тајмер Стоперка за Сп
  • -20%
  • -20%
BNYTXV Судијата Види Судијата Тајмер, Стоперка Одбројувачки Тајмер Дигитални Судијата Фудбал Стоперката, Фудбал Тајмер Прозрачна Спортски Види Тајмер Стоперка за Сп

BNYTXV Судијата Види Судијата Тајмер, Стоперка Одбројувачки Тајмер Дигитални Судијата Фудбал Стоперката, Фудбал

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

Со ноќ светлина, фудбал види, исто така може да се користи во текот на ноќта.Точни екранот, види е неопходен за спортски натпревар.Професионален Фудбал Фудбалски Натпревар Судијата Тајмер : штрек може да смета времето надолу за фудбал, фудбал и другите топки игра, играта време може да се постави од 1 до 99 минути и може дополнително време за наштети и на замена кога игра време се уште се случува.Мултифункционален Дигитален часовник : 12/24-Часовен Саат, 2 Поставува Аларм, Автоматски Датум, Отпорен на Вода, Шок Отпорни, 3-линија Екранот.Голем Бирање на броеви приказ на време јасно.Употреба на Светлосен режим, притиснете.Ноќ Светлина : Со ноќ светлина, фудбал види, исто така може да се користи во текот на ноќта,Ова е многу разноврсна се види, може да се користи како часовник, аларм, stopwatch (стоперка), metronome, фудбал стоперката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Со статистички одбројување функција и број на функции, брзо се претвори алармот за вклучување / исклучу

Прикажува Часови , Минути , Секунди ,Ден, Датум, Месец.Материјал : ABS; Нето Wight : 45g ; Боја : Црна.Замена на бат

Функција надградба на верзија, може да се затвори, може да се молчи, енергијазаштеда на енергија и енерг

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Рачни Sportwatch : Стоперката ергономски дизајниран, вие ќе се чувствувате удобно и флексибилни, кога ќе го п

●ДИЗАЈН : Guochao врежан, дијамант скала ●ВОДООТПОРЕН : ЗATM живот водоотпорен, се среќава секојдневно водоо

Со статистички одбројување функција и број на функции, брзо се претвори алармот за вклучување / исклучу

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

Една акција на мерењето.Времето во / време од времето.ABS пластика изградба 0.01 проценти точност.Мерки 23 / 8"

[Голем Екран] Нашата стоперката со голем екран и голем број, лесно за спортски тренер за да го видите вре

8боја пакети.Совршен за користење во P E часовите или за време на спортски настани.ncludes еден настани и вре

¡¾Multiple Функција¡¿Мултифункционални спортски стоперката, креирајте ваш сопствен чудо и да снимате...

Еден од најлеснитезачитање stopwatches достапни на пазарот, овој Timt Tracker Основните поставите емора да има за

Please wait...