0
clear
  • Монтажа Сон ТВ Ѕид за Повеќето 37-70 Инчен ТВ со Рамен Екран Нервира, Ниска Профил Простор за Заштеда на енергија Ѕид за 16,18,24 Студ, УЛ Наведени во ЖИВО Планината Заград
  • -20%
  • -20%
Монтажа Сон ТВ Ѕид за Повеќето 37-70 Инчен ТВ со Рамен Екран Нервира, Ниска Профил Простор за Заштеда на енергија Ѕид за 16,18,24 Студ, УЛ Наведени во ЖИВО Планината Заград

Монтажа Сон ТВ Ѕид за Повеќето 37-70 Инчен ТВ со Рамен Екран Нервира, Ниска Профил Простор за Заштеда на енергија

DEN 695.76

Достапност
Достапно за нарачка

Со детални инструкции, заврши инсталирањето на оваа ѕид заградата за помалку од 30 минути.Екстра широк ТВ монтажа протезата со 24-инчен ѕид плоча, е компатибилен со 16", 18", 24" дрво студ, бетон/ѕид од тули, како и (Забелешка : сува ѕидот сам се исклучени).Кога протезите се на 0°, оваа рамни ТВ планината сигурно создава елегантен изглед.) На монтажа дефиниција и меур ниво ќе ви помогне да се направи нешто лесно.Пребарување MD2163-К за без навалување верзија флеш ѕид.Ако имате било какви загриженост, ги споделите со нас во секое време.Генерално, заеднички 37,40,42,43,46,48,49,50,55,60,65,70 инчи, OLED/LCD/LED/Плазма Телевизори се опфатени сите, на главните ТВ/Monitor брендови како Samsung/LG/ПРВ/Sony/Vizio/Hisense/Toshiba итн. (Забелешка : Конкретни подлога ќе бидат испратени одделно по барањето. [Отворени Услуги на Клиентите] : НИ основа за поддршка на корисниците е 7 дена во неделата онлајн за да се покријат пре-набавка и инсталација на прашања во врска со ТВ ѕид.Монтажа во ЖИВО преку ТВ стојат, оваа ТВ ѕид заградата е во голема мера заштеда на простор за конзоли на центар за забава. [Навалите ТВ Ѕид] : Прилагодлив аглеста ТВ планината може да биде слободно поместување од макс 8 степен, за да се намали екран одраз сјајот и вратот/замор на очите за подобро удобно гледање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тоа ќе го направи вашиот контролер работат нормално повторно.Професионалната инсталација е препорачли

Широко се користи во роботиката, индустриското производство, итн.се многу добри роботски делови.На круж

Високо Квалитетен Материјал : Направен од Високо Квалитетни Магнетни Метал со Вулканизирана Гума за Ма

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од врата на ВРАТА, Ова сатен никел пролет вратата стоп со гума браник ќе го зад

Лесен за Употреба Дете Пријателски и Безбедно Печење Групи : Уживајте во вистински печење алатки во гол

Вкупна Должина : 20mm / 0.79"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 120pcs x Месинг Мали

【Совршена Алатка Кутија за Секое Место】 Оваа алатка кутија може да се монтира на hitch багажник, карго ре

Овие p Hбалансирана, брише не содржат алкохол и да се обезбеди извонредна нега на кожата.Ве молиме не фле

【Да се изгради на Вашиот "НЕ" Зона】 Ако вашиот непослушен бебиња се подготвени да се предизвик вашите к

Материјал : Мрежа; Дијаметар : Прибл 8cm / 3.14 cm.Неradiative, трајни и лесно да се вклопи.Висока осветленост и сил

【Пакетот Вклучува】1 x птица јадење јадење чаши со дрво платформа(7.8" x 6.2"), 1 x нерѓосувачки челик птица хр

Meshed преден панел за зголемена доза на амбиентниот кул воздух.Поддржува матични плочи за мали профил гра

Тен, самоadherent завои направени од еластична ткаенина материјал за дише заштита.Обезбедува поддршка на о

Пинцети за подигање rhinestones и мали sequins кога создавање на комплицирани детали.Четка е да се исчисти лепак

✔ ПРЕМИУМ ТКАЕНИНИ Новина Место дете готвач шапка престилка постави направени од дише премиум полиест

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Квалитет на материјалот : нашата папагал хранење сад држачот е изработен од квалитетни нерѓосувачки че

Please wait...