0
clear
  • ПОП Занитвам Countersunk 304 од не 'Рѓосувачки Челик - 4-2C 1/8 x 1/8 Јаз (0.062-0.125) Количина-100
  • -20%
  • -20%
ПОП Занитвам Countersunk 304 од не 'Рѓосувачки Челик - 4-2C 1/8 x 1/8 Јаз (0.062-0.125) Количина-100

ПОП Занитвам Countersunk 304 од не 'Рѓосувачки Челик - 4-2C 1/8 x 1/8 Јаз (0.062-0.125) Количина-100

DEN 498.96

Достапност
Достапно за нарачка

Рамни Навртки се користи за да се поврзете две парчиња материјал брзо и ефикасно.Капа на занитвам е речиси превртена, со 120 степен countersink во институтот за миење.На countersunk занитвам се користи во countersunk дупки и откако ќе го поставите е рамна на површината.Тие се користат во песни, каде што главата ќе не штрчи во лизгачки песни или ролки.Рамни навртки имаат стандард отворени краеви.Тие се тубуларна, составен од шапка и mandrel.Кога инсталиран, должината на mandrel се купени надвор.Двете шапка и mandrel се изработени од истиот материјал.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : Алуминиум.Пакет Количина : 30 комплети Копчето Студ (Завртка & Студ).Тркалезна Глава Копчето Г

Тоа ќе го направат возбудлив проекти бриз и обезбедува брз и удобен операција за да ги зачувате вашите р

Дршката е направен од висок квалитет на задебелена Uоблик челик на добра цврстина.Тоа ќе го направат воз

Бродови Директно од Европа со 34 ден испорака до САД Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волум

1 lb.пакет пакет на КС Osborne 3 / 4" Долго Цврст Меч Заковки и Burrs.Тешка должност, ' рѓа доказ за постојан сврзува

Се користи за да се инсталира канал салда.Алуминиумска конструкција.Шупливи совет.Лесно да се инсталир

Достапни во четири стилови за избор : Сребрена, Црна, Бронза, Злато.Широко се користи, погоден за ремени,

Алуминиум Поп Заковки АСОРТИМАН Комплет Избрани алуминиум Поп Заковки.Вклучува Појавување на Занитва

Материјал : Челик.Крај : Цинк.Номинална Големина : 2 lb.Стил : Tinner.Тип : Цврсти Занитвам.Ние акции широк спек

ЗАНИТВАМ ПОДОЛГ : волфрам цилиндар занитвам блок апсорбира повеќе вибрации од челик, намалување на замо

Дијаметар (Номинална) : M2 Diameter (Димензија) : 2mm Length (Номинална) : 10mm Head Дијаметар : 3.5 mm Head Висина : 1mm Category : Цвр

Дијаметар (Номинална) : M2 Diameter (Димензија) : 2mm Length (Номинална) : 10mm Head Дијаметар : 3.5 mm Head Висина : 1.2 mm Category : Ц

Дијаметар (Номинална) : M5 Diameter (Димензија) : 5mm Length (Номинална) : 6mm Head Дијаметар : 8.8 mm Head Висина : 3mm Category : Цвр

Солидна заковки се едноставно вратило и главата дизајнирани да бидат деформирани со чекан или занитвам

Направен од висок квалитет на месинг материјал се со добра отпорност на корозија, цврсти и издржливи.За

Дијаметар (Номинална) : M8 Diameter (Димензија) : 8mm Length (Номинална) : 50mm Head Дијаметар : 14mm Head Висина : 4.8 mm Category : Цв

Дијаметар (Номинална) : M2 Diameter (Димензија) : 2mm Length (Номинална) : 6mm Head Дијаметар : 3.5 mm Head Висина : 1.2 mm Category : Цв

Please wait...