0
clear
  • 200 Метри Должина 1/4inch Широк Еластична Бендови за Шиење Маска-Плетенка Премиум Квалитет Бела Водат Поврзана Еластична Мозок, Еластична Јаже за DIY, Уметности и Занает?
  • -20%
  • -20%
200 Метри Должина 1/4inch Широк Еластична Бендови за Шиење Маска-Плетенка Премиум Квалитет Бела Водат Поврзана Еластична Мозок, Еластична Јаже за DIY, Уметности и Занает?

200 Метри Должина 1/4inch Широк Еластична Бендови за Шиење Маска-Плетенка Премиум Квалитет Бела Водат Поврзана

DEN 556.80

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии : должина-200 двор; width-1/4 инчи.Одлична Еластична : еластичен бендови во сад се водат еластична деформација опсег може да биде лесно да се врати во првобитна должина, без деформација.Материјал : висококвалитетен полиестер и природен латекс гума.Широка примена : Тоа може да се широко се користат во облека, ткаенината, панталони, спортски, здолништа, занаети DIY маска или други проекти и така натаму.Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Екопријателски материјал, одлична еластичност, лесна тежина, носатотпорни, и издржливи.Се чувствува уд

* Pleated чипка еластична бенд, тоа е елегантна и убава Може да се користи за Кеси, , ремени, завеса,облека, д

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Ширина 20 mm.Оваа Еластична има една четвртина украсена со метални ленти.Употреба : еластичен се користи з

Така одат напред, да дизајнира, да се создаде, да ги споделат и да го спаси животот со DIY заштита производ

еластичен појас Функција : еластичен јаже со добар квалитет е многу широк, и во опсег на сад затегнувачк

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

* ✅ Еластична бенд String Големина : Еластична бендови за шиење 1 / 4 инчи ширина, 10 метри долго.лесно да се на

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

72 % Полиестер, 28 % Ed.Еластична ткаени бенд за вметнување или quilting во здолништа, појаси, pyjamas, јакни и др.Раз

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висок квалитет на еластична јаже е добра еластичност, и во рамките на дозволената сп

✔ Тоа исто така може да се направи во косата врски, конска опашка и плетенка сопствениците, или чевли вр

На пример, силно се водат поврзана еластична е совршен за ткаенината бенд и јакна корселе висока еласти

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висок квалитет на еластична јаже е добра еластичност, и во рамките на дозволената сп

* Pleated чипка еластична бенд, тоа е елегантна и убава Може да се користи за Кеси, , ремени, завеса,облека, д

Сосема нов и висок квалитет.Станот еластична кабелот бендови можат да се применат за да појаси, перики,

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Идеална за правење на Заштитни Маски за Лице 5m х 6mm Црна.Мека полиестер еластична со голема до

ОДЛИЧНА ЕЛАСТИЧНОСТ : Овој круг еластична кабелот маски за лице обезбедува одлични надградливоста и фл

СОВРШЕН ЗА ШИЕЊЕ : Со ножици може да се скрати еластична бенд во должина сакате.Еластична бендови, исто т

Ширина 20 mm.Оваа Еластична има една четвртина украсена со метални ленти.Употреба : еластичен се користи з

Please wait...