0
clear
  • Печатени Мачка Куќи & Condos Прекрасна Свитлива Мачка Коцка Мачка Кревет Троседот со Пренослив Перница се држат за Раце
  • -20%
  • -20%
Печатени Мачка Куќи & Condos Прекрасна Свитлива Мачка Коцка Мачка Кревет Троседот со Пренослив Перница се држат за Раце

Печатени Мачка Куќи & Condos Прекрасна Свитлива Мачка Коцка Мачка Кревет Троседот со Пренослив Перница се држат

DEN 1466.40

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направен од дише мрежа и дното е направен не се лизга ткаенина за да се обезбеди стабилност.Памучна крпа се користи за да се заврши околу дупката.Големина : 13.8x13.8x11.8in/35x35x30cm, внатрешна мачки коцка е погоден за повеќето мачиња, puppies, мали кучиња и мали домашни миленици.Топлина и Удобност : внатрешниот ѕид е направен од топло ткаенина и е опремен со дебели и мека перница под перница да се задржи мали животни топли кога тие спијат.Мода и Единствен : миленичиња куќа е обликуван како простор капсула коцка, која може да бидат собрани во една мачка куќа или укината во една мачка кревет или мачка троседот, три-во-едно дизајн, тоа е толку симпатична со исклучителна персоналните отпечатоци.Применливи Сценарија : миленичиња коцка е погоден за надворешно, салон, спални, тераса, градина, pet shop, и може да се користи и како отворено мачка засолниште за пикник, на патување, на плажа, во автомобил водови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

Оксфорд ткаенина.Мека, добра водоотпорен, издржливи.Прецизни за шиење, силна шевовите и баласт, многу из

Материјал : кристал сомот, pp памук.Боја : Сива мрежа.Поле на примена : Погоден за сите видови на домашни ми

Име : Удобно канал гнездо, материјал : памучна крпа, pp памук.Боја : жолта.Палета на производи : за мачки.Гол

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

Свежи и светли бои.Различни големини, силни бои.Дебела и шифрирано, не е лесно да пропадне, не е лесно да

Оксфорд ткаенина.Мека, добра водоотпорен, издржливи.Прецизни за шиење, силна шевовите и баласт, многу из

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

Оксфорд ткаенина.Мека, добра водоотпорен, издржливи.Прецизни за шиење, силна шевовите и баласт, многу из

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

Димензии : 50 CM * 32.5 CM * 52 CM, погоден за мали кучиња и мачки.Материјал : ПП материјал + кадифен перници.Полуза

Топло и удобно руно, доволно за да се загрее на студената зима.Повеќе големини се идеални за мали кучиња

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

Здрав и Стабилен не Колапс : На дното на мачка куќа има не се лизга дизајн и висока густина 5 MM дебелина са

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

♥ Милениче сад направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, издржлив и не е лесно да се деформиран

Производ големина : 40*40*16cm; производ облик : тркалезна; производ во боја : беж + црвено;.Производ материјал

Се сеќавам мислите дека оваа личност е посебна, вие не би сакал да ги дадам само секој шут стакло, Аквари

Едноставен, но Класичните : Кој едноставна триаголник дизајн и класично сликарство, мачка куќа има тенд

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

1 Биде малку мрзелив, прстензаклучен температура, лесно да се исчисти, чистење во сите аспекти, машина пе

Елегантен уште модерен минималистички дизајн кој речиси изгледа како мебел.Што е најважно, тоа е екопри

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

Please wait...