0
clear
  • WSZJJ Дигитален Термометар Затворен Hygrometer Влажност Метар Собна Температура Следи Голем LCD Екран за Почетниот Автомобил Канцеларија
  • -20%
  • -20%
WSZJJ Дигитален Термометар Затворен Hygrometer Влажност Метар Собна Температура Следи Голем LCD Екран за Почетниот Автомобил Канцеларија

WSZJJ Дигитален Термометар Затворен Hygrometer Влажност Метар Собна Температура Следи Голем LCD Екран за Почетниот

DEN 674.40

Достапност
Достапно за нарачка

Изработени од еко-пријателски abs школка, не-токсични, без мирис, отпорни на абење и издржливи.Топлотниот удар предупредување функција.Hygrometer и термометар функција.Мемориска функција : може да снима минатото минимум и максимум на влажност и температура.Со назад држачот, лесно да се место на табелата.Широко се користи во индустријата, во автомобил, во болница, магацин, научно истражување, статистика и бебе соба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ако имате било каков проблем или поплака, ве молиме да бидат слободни да контакт.Удобен дизајн : Со голем

Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликат

【Аларм Уред】:Опремени со аларм уред, секогаш кога температурата во фрижидерот е под или над опсег ќе с

Овој безжичен дигитални hygrothermograph погоден за следење на внатрешна температура во два параметри, °С или °

Пакет без батеријатреба цел 2 парчиња ААА 1.5 Volt батеријата во продавницата.Точност ±0.2 Степен,некоја мер

Дигиталниот температура часовник јасно може да се прикаже времето, датумот и вториот, и визуелниот ефек

Мини Size Ultraмала големина, преносни и лесно ракување.Мултиfunction Combining време, температура и напон.Три функц

Прецизни занает, лесно да се чита број, снимање на температурата во моментот за удобно живеење.Прецизни

Со резервната батерија, моќта надолу време продолжува.Со manual (рачно) корекција на температура грешка, по

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Вградениот сензор, брзо сензори и прецизни откривање, следење на животната средина во реално време за з

LCD Дисплеј Покажува Тековната Температурата и Влажноста на воздухот Читања.Мерен Опсег од 35 C да 80 C и од 0

Јасно, големи лесно може да се прочитаат LED дисплеј 6 стилови за да изберете за вашето бебе.Floatable дизајн и

Благодарение Компатибилен со вашето разбирање.Најдобра Нега на Услуга : Ние сме сториле за да се обезбе

Неконтактирајте со Дизајн : Ова челото термометар е посебно дизајниран да се земе човековото тело темпе

Оригиналниот windowpane термометар.Јасно, флексибилни, точни и речиси проѕирна.Се придржува цврсто да windows и

Совршено одговара : Дигитален термометар, Медицински Термометар како Mcaron, Suonabeier, Апекс, Miecux, Набавка, Cinlin

Безбеден и Сигурен : Професионална изработка, висока прецизност, силна доверливоста, да се осигура безб

Please wait...