0
clear
  • Удобен Едноставност 180° Преносни LED Светилка Око-се Грижат Чувствителни на Допир за Контрола на Маса Светилка Компактен Dimmable Канцеларија Читање Светлина Биро Свет?
  • -20%
  • -20%
Удобен Едноставност 180° Преносни LED Светилка Око-се Грижат Чувствителни на Допир за Контрола на Маса Светилка Компактен Dimmable Канцеларија Читање Светлина Биро Свет?

Удобен Едноставност 180° Преносни LED Светилка Око-се Грижат Чувствителни на Допир за Контрола на Маса Светилка

DEN 2227.20

Достапност
Достапно за нарачка

▶Изработен од ABS+PP , ПРЕДВОДЕНА табела Светилка создава подеднакво удобно и мека светлина.Без треперење, не вртоглавица светлина, без сенка, која избегнува замор на очите предизвикани од треперење на светлината и груби сјајот ефикасно. ▶14*36cm(5.5*14.2 инчен).Rotate LED табела светилка рака до 180 Степен или зглобот на база од 100 Степен за повеќе директна осветлување. ▶Поддржуваат Bluetooth да се игра на музика.Stepless затемнување дизајн, слободен избор на светлината и светлината боја,обезбедување идеален нивоа на светлина за работа, учење, читање и релаксирачки. ▶Допре Сензорот Вклучете се применува на оваа студија светла, 30 минути редовни light off.Мемориска функција значи дека brightness /осветлување режим ќе остане кога е вклучена следниот пат. ▶Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да не известите на e-mail во времето и ние ќе ви одговори и да ги реши тоа во рок од 24 часа.ви благодариме за доаѓање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стави светилка за на трпезариска маса, и целата соба е полна со топла атмосфера.ПОЛНЕЊЕ преку USB ПОРТА : Н

Clip‑за ламба, лесно може да се стегната на маса, агол е прилагодлив, ги задоволат вашите различни потреби

2,200 LUMENS СВЕТЛО & 20" ШИРОК СЕНКА одличен извор на светлина со 24 Watts.Со боја температура на 5600 K6000 K и CRI на 80, т

Топло бела светлина Создава Удобна Атмосфера, Правење на вашиот дом Елегантен и Современ и повеќето Уме

Елегантни и Флексибилен Дизајн : заградата донесува со мека, трајни и 360 степени rotatable Силиконска гума за

ДОБРО ДОМАЌИНСТВО ПЕЧАТ : Ова Ott Lite светилка заработил Добра домашна работа Печат и е соработка со здрав

Во различни земји, ние ќе ви испратиме електрични спецификации според вашите потреби.Иновативниот диза

Вистински Тифани светилки, скапоцени рачно изработени изработка како класичен век, на абажур е направе

▶Изработен од ABS+PP , ПРЕДВОДЕНА табела Светилка создава подеднакво удобно и мека светлина.Без треперење

Силна метал менгеме се отвора за 2.Совршен за музика стои, pianos, канцелариски маси, компјутерски бироа и hea

Во споредба со обичните табела светилки, HAILOLY gooseneck светилки имаат повеќе од светлината опции.Светлинат

Менгемесо вшмукување чаши за стабилна инсталација.Метал gooseneck + прилагодливи светилка главата лесно по

Ако имате било какви прашања во врска со купување или не сте 100% задоволни, ве молиме слободно контактира

▶Изработени од АБС , ПРЕДВОДЕНА табела Светилка создава подеднакво удобно и мека светлина.Без треперењ

25 кг Пакет Големина : 67 CM*57 CM*30 CMSwitch : Онлајн притиснете плоча switch + повлече синџир switch Светилки И Фенери из

На Тифани абажур е направен од високоодделение црква стакло,рачно поставување,ножот добиеше,изгорена,н

Безжични полнење function Charging мобилни телефони со безжично полнење функција, исто така, може да ја полните

Целата led светло составен од LED светло монистра кој дава нежно светло за очите, а има подобра lumination.Модер

Вистински Тифани светилки, скапоцени рачно изработени изработка како класичен век, на абажур е направе

Please wait...