0
clear
  • 6 компјутери Микрофибер Стап Duster за Чистење
  • -20%
  • -20%
6 компјутери Микрофибер Стап Duster за Чистење

6 компјутери Микрофибер Стап Duster за Чистење

DEN 138.24

Достапност
Достапно за нарачка

материјал:мека микрофибер,должина околу 10.31 инчен/ 26.2 cm.Пакет на 6pcs,3 бои, 2 парчиња на секоја боја.Може да ја користите машината за перење. 100% сосема нов и висок квалитет.Земи прашина на агол, го користите за вашиот автомобил и дома.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Висок квалитет на пластичен материјал, безбедно и нетоксичен.Рачно изработени занаетчиски : на рачно из

Мултифункција : Ова почиста може да се користи не само за автомобил, воздухот се пропустливи, но, исто та

Карактеристики : Материјал : ултрафини влакна и мека materials Size : како на сликата shows Color : Gray Quantity : 8 Package вклу

Микрофибер глава : На duster глава е направен од микрофибер, која може да се доста издржливи, апсорпција на

Миење на рацете нема да наштети на вашиот ној пердув или влијае на нејзината собирање на способност, но

На врвот за заклучување на аикидо може да биде лесно да се поврзани со два snowboards да покровителство на со

Произведени од страна на : UNISAN.Се продаваат како 1 EA.UNISAN Стигнале Пердув Duster, Пластична Рачка Протега 9" да

Тоа може да биде свиткан и задно по волја.Тој е опремен со стигнале род.Тоа не е тешко да се исчисти слепи

Употреба Објект : Спортови.Играчки Кожа маска за очи Сет пердув закачка Tickler Пердув За жените и мажите.Ви

Може и директно да се чисти од прашина отстранување четка со вода, и потоа се присилува тоа се исушат да

Пакетот вклучува : еден пакет содржи 3 bendable прашина четки и 3 директно бришење прашина бришење прашина че

Ова е telescoping duster се користи за да се одржи и да се отстрани прашина, да ги задржи вашиот дом или канцелари

Користење на дебели нечистотијаграбање гребени и бразди, нашиот моќен сув убедливо облека оставете го

НЕ валкана мирис.Чисти и дезинфенкцирам лесно.Кажете збогум на dirtiness.Нема простор окупација, лесно да се

Фан ножеви , агли, ролетни, неправилни за маси и столови е полесно и побрзо.Спецификација : Предмет Тип : Du

Please wait...