0
clear
  • Приколка Камериер TVXL25 Џек/Leveler & Логор
  • -20%
  • -20%
Приколка Камериер TVXL25 Џек/Leveler & Логор

Приколка Камериер TVXL25 Џек/Leveler & Логор

DEN 17976.00

Достапност
Достапно за нарачка

Купувањето вклучува Една Приколка Камериер XL Приколка Dolly со 2.5/16" Топката Вежба прилог, spanner клуч & патентиран топката планината.Објектот Димензии – 7.5" W x 13" L x 29" H Објект тежина 60 кг.Јазик Max тежина од 1.000 кг.Приколка max тежина – 10,000 lbs.Големина на тркало – 9.25 Топката прилагодлива висина – 19-1/4" да 20-1/4".Патентирана топката прилог механизам за брзо приврзаност и поголема маневрирање.Posi-влечење за максимална влечење и леснотија на ракување со Високо квалитетен челик со прав грб чекан заврши и месинг лежишта.Карактеристики 9.25" некогаш-рамен цврст гуми и авто-кочница функција која делува како тркало логор за да се задржи вашиот приколка во место Гуми може да издржи 500 кг.на притисок секој.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ГОСПОДАР има ПРИКОЛКА : се Стабилизира, се повлече и сигурно, приколки со овој тешкидолжност dolly.ПОВЕЌЕ HI

Please wait...