0
clear
  • ANYCALL Мобилен Телефон Бустер за Домашна Употреба - Бенд 5/12/13/17 Мобилната Бустер 700MHz 850MHz Мобилен Сигнал Засилувач Зголеми GSM 3G Глас и 4G LTE Податоци
  • -20%
  • -20%
ANYCALL Мобилен Телефон Бустер за Домашна Употреба - Бенд 5/12/13/17 Мобилната Бустер 700MHz 850MHz Мобилен Сигнал Засилувач Зголеми GSM 3G Глас и 4G LTE Податоци

ANYCALL Мобилен Телефон Бустер за Домашна Употреба - Бенд 5/12/13/17 Мобилната Бустер 700MHz 850MHz Мобилен Сигнал

DEN 5279.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 【 Работна Фрекфенција 】- На Anycall мобилен телефон сигнал бустер работи на 700 MHz(band12/13/17),850 MHz(бенд 5) на Повеќето НИ Превозници вклучително и на моќни 70d B repeater со надвор и внатре антени(9d B и 8d B) можат подобро да го фати и да го засили со слаб сигнал, им овозможи на сите да уживаат помалку падна повици,јасен глас и побрзо податоци брзина во рамките на својата покриеност. 【 Лесно за Инсталација】-клетката бустер детектира отворено сигнал интелигентно и оптимизација на себе за да се постигне најдобри резултати.само се инсталира на надворешни Yagi антена на покрив и бидете сигурни дека тоа во насока на сигнал кула(Ќе се потврди на локацијата на клетката кула со Апликации (i OS : "Ќелија Кули НАС" ;Андроид : "Open Signal" или "LTE Откритие").Место на внатрешни панел антената на ѕидот.Нема стручни потребно.лесно можете да ја завршите инсталацијата следете ги инструкциите чекор по чекор. ❤【Ние се Грижиме За Вас】❤-Овој објект доаѓа со 100% задоволни грижете се-бесплатна Услуга за Клиентите.Било каков проблем како исчезнати инсталација единици, ве молиме контактирајте со нас за задоволни решение, ние ќе се обидеме потрудиме да им обезбедиме на нашите клиенти со најискрено услуга! ( FCC Уверение, 30 ден пари гаранција за враќање на, 3-месечно бесплатен замена, 5-годишно производителот гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Телефонот сигнал бустер нуди ќе ги покрие 35004000 квадратни.Уживајте во јасен глас разговори, моментален с

Овој сет, направи за подобрување на Френклин XHGC774 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува dualнаед

На Giga MIMOЛајт™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO / двојна антена совршен за ситуации каде, с

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

На Giga MIMO™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO / двојна антена совршен за ситуации каде, со цел

Овој сет, направи за подобрување на Teltonika RUT538 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува dualнаеден а

Индустриска сила нерѓосувачки челик ЕденнаДвојна антена пол планината адаптер вклучени (за најдобри р

На Giga MIMO165 G™ се направи еден по еден со високо квалификувани изработка и вклучуваат една година гаранци

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

Оваа Giga MIMO165 G™ систем е направен за Cisco C819 HG4 GGK9 (SKU NACISC819 HGM165 G) и главно се препорачува за на Отворено (Пол)

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

Бидејќи Giga MIMO165 G™ е висока добивка и omnidirectional, тоа е особено погоден за ситуации каде постојат неколку у

Овој сет, направи за подобрување на ZTE MF928 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува dualнаеден антен

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

9 x 22 инчи и тежи 5 Оваа Wide Ant25 G™ сет карактеристики 24 K злато позлатен конектори и антена елементи кои се ц

*Да стекнат во d Bi вредности се во просек се зголемува добиени со споредба на стандардот / внатрешни уред

Исчистите Екранот : Опремени со покажувачот бирање, висока точност, може директно да се прикажат резулт

Please wait...