0
clear
  • Премиум Кабелот Patch Кабел FTP RJ45 RJ45 10 m
  • -20%
  • -20%
Премиум Кабелот Patch Кабел FTP RJ45 RJ45 10 m

Премиум Кабелот Patch Кабел FTP RJ45 RJ45 10 m

DEN 424.32

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Печ-кабел STP ниво 5e. 4x2 бакар 100% бакар AWG26/ 7 проводници. 2 x RJ45 приклучок. 1 : 1 задача.УЛ certificate - заштитените - пластична кеса со EAN код должина од 10 м.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

4.57 М КОМПЈУТЕРСКИ КАБЕЛ.СИВА; КОНЕКТОР ТИП : D : D ПОД 9 ПОЗИЦИЈА ПРИКЛУЧОК; КОНЕКТОР ТИП Б : D : D ПОД 9 ПОЗИЦИЈ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Компоненти : Сина 16x2 1602 lcd дисплеј + I2 C сериски интерфејс ранец; 1602 lcd екранот може да се прикаже 2линии x 16з

★ Должина : околу 79mm, Игла материјал : не ' рѓосувачки челик, големина на Игла : околу 20 x 0.7 мм...

★Погодни за автомобил / мотоцикл халоген светилка или LED светилка употреба ★Кога се отвори пак сигнало

★Ова УБS01 Сериски Адаптер е Повлечен од Нов Печатач и Целосно тестирани Пред Пратката, Па можете да се Ч

Please wait...