0
clear
  • Мулти Полнење Кабел, Мулти Држачи за Кабел 2Pack 4FT Најлон Плетенка Универзална 4 во 1 Повеќе USB Кабел за Брзо Полнење Кабелот Адаптер со Тип-C, Портата за Micro USB Конектори
  • -20%
  • -20%
Мулти Полнење Кабел, Мулти Држачи за Кабел 2Pack 4FT Најлон Плетенка Универзална 4 во 1 Повеќе USB Кабел за Брзо Полнење Кабелот Адаптер со Тип-C, Портата за Micro USB Конектори

Мулти Полнење Кабел, Мулти Држачи за Кабел 2Pack 4FT Најлон Плетенка Универзална 4 во 1 Повеќе USB Кабел за Брзо

DEN 308.40

Достапност
Достапно за нарачка

✔Креативни подароци : Една универзална мулти полнење кабел ги исполнува голем број на секојдневните потреби!Таа поддржува полнење на повеќето од мобилни телефони се достапни на пазарот.(4 метри/125cm) го носат овој 4 во 1 usb c, микро usb полнач за телефон кабел со вас било каде.Креативни Божиќ подарок за вашето семејство или пријатели.Совршен за домашна употреба, канцеларија, патување или uber lyft бизнис.Ве молиме Имајте на ум тоа е САМО ЗА ПОЛНЕЊЕ НЕ ЗА СИНХРОНИЗИРАЊЕ на ПОДАТОЦИ. ✔Совршена Должина : 2 Pack 4ft повеќе телефонски полнење кабел овозможи да го полните телефонот на леснотија, не се ограничени од должината на кабелот.И тоа е супер корисна за да се носат.Донесе една мулти држачи за кабел, ги исполнува сите ваши побарувачката. ✔Неверојатно Издржливи : Удобно Најлон Плетенка јаже е метежот-слободни и трајни.Над 5000+ наведнуваат животниот век прави мулти полнач за телефон кабел потрајни од други кабел.Покрај тоа, со користење на високо-квалитетни отпорни на топлина алуминиумски легури терминали за зголемување на сигурност и издржливост.Конектор tersted 10000+ пати, никогаш не се во полоша конекција. ✔Универзална Компатибилност : Тип c порта поддржува на Галакси S9 S8, Nexus 5 X, Nexus 6 P, LG V30 V20 G6 G5, Пиксели/Пиксели 2 XL, HTC 10, One Plus 2, One Plus 3, Huawei P9, Леново ZUK Z1, Lumia 950, Lumia 950 XL, Nokia N1. Микро USB порта за Samsung Галакси S7/S6/S4 повеќето Android телефони,таблети,Bluetooth слушалки,надворешен батерии,PS4/ контролори и повеќе. ✔Сигурен : Купување мулти usb кабел денес со доверба на Секоја продажба вклучува 12-месечно, се грижи слободен за да се докаже важноста ние во собата на квалитет.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да не контактирате!Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем побрзо!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[МАГНЕТНИ USB C 100 W ПОЛНЕЊЕ КАБЕЛ] : Овој уникатен нови полнење кабел е кабелот кој е исполнет со мали магне

【Посебни Компатибилност】Компатибилен со After Shokz Xtrainerz AS700 Безжична Стерео Коскената Спроводливост Bluetoo

【Ултра HD Резолуција за ДП Кабел】 На Displayport кабелот поддржува резолуција до 8 K 7680x4320 на 60 HZ и 4 K 3840x2160 на 144

На оваа висококвалитетни мрежа додаток кој се користи висококвалитетни материјали и се произведени од

Лесно се вклопува и сигурно во вашиот уред, додека фитинг повеќето случаи.3 FT USBC Полначот Моќ Кабел е дов

[МАГНЕТНИ USB C 100 W ПОЛНЕЊЕ КАБЕЛ] : Овој уникатен нови полнење кабел е кабелот кој е исполнет со мали магне

【USB за да го USB C светне Полнење Кабел】Таму ќе бидат сјае светло тече кога кабелот се користи,совршен за

Резолуција до 4 K на 60 Unterstützt резолуции до 4 K / Ultra HD / 2160p (3840x2160) со целосна 60 Hz refresh стапка.3", XPS 15 Acer V15 Nitro AsGAZ1

[Живот Замена] : Aione Pack 6ft Тип C кабелот на Полначот (Сина,Портокалова,Зелена) со Живот Замена и 24 / 7 услуги н

Компатибилност : Anker Soundcore 1 2 A3105 A3102,Soundcore Мини 1 2 A3101 A3107,Soundcore Одблесокот Мини Плус 2 A3167 A3165 A3162,Soundcore Движењ

USB17611747CP3 програмирање кабел за Allen Bradley Micrologix САЛАДИН.Овој кабел се користи за пренос на програма помеѓу

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

[Функција] : Тоа може да полнење на уреди и уредите за пренос на податоци со компјутерот [Карактеристики]

Вмрежување додаток резерви.Поддршка plug and play, удобен за користење.Дизајниран за мрежни адаптери, центри,

Овој производ е компатибилен за 2,5 mm massagers DC за USB порти.Дијаметарот на DC главата е 2.5 mm, со должина од 5 V DC м

[МАГНЕТНИ USB C 100 W ПОЛНЕЊЕ КАБЕЛ] : Овој уникатен нови полнење кабел е кабелот кој е исполнет со мали магне

Пакетот вклучува : 30pcs usb полнач за заштитник со differents форми дизајн.Белешки : тие се погодни за iphone / ipad ори

[МАГНЕТНИ USB C 100 W ПОЛНЕЊЕ КАБЕЛ] : Овој уникатен нови полнење кабел е кабелот кој е исполнет со мали магне

100% сосема нов и висок квалитет.Компатибилен со Xiaomi Redmi забелешка 10 4 G (НЕ ОДГОВАРА 5 G).Замените се одмазди,

❤【Моќ Спецификации】 : Лаптоп, Полнач / Адаптер / Кабел во светот влезниот напон спектар : 100240 V 50 / 60 HZ...

[МАГНЕТНИ USB C 100 W ПОЛНЕЊЕ КАБЕЛ] : Овој уникатен нови полнење кабел е кабелот кој е исполнет со мали магне

Исклучително Издржливост : Најлон Плетенка USBC Кабел Со Наведнуваат животен век од 10.0 Максимум и брзинат

1.USB C до 1 / 4 инчи Аудио Кабел : ANNNWZZD USBC до 1 / 4" Стерео Splitter YКабел ни помогне да се подели на стерео сигнал во

2 А, Брзина и тековната тоа зависи од должината на кабелот,на опремата и На животната средина.1 Тип В Машк

На оваа висококвалитетни мрежа додаток кој се користи висококвалитетни материјали и се произведени од

✨ Димензија DC Глава Дијаметар : 0.098 инчен (2.5 mm), DC Главата Должина : 0.63 инчен (16mm) за подобро да се јавите н

✨ Димензија DC Глава Дијаметар : 0.098 инчен (2.5 mm), DC Главата Должина : 0.63 инчен (16mm) за подобро да се јавите н

Please wait...