0
clear
  • Andis Професионални Т-Outliner Cordless Т-Сечилото Тример (74000) - Комплет со KEPSE Вратот Duster
  • -20%
  • -20%
Andis Професионални Т-Outliner Cordless Т-Сечилото Тример (74000) - Комплет со KEPSE Вратот Duster

Andis Професионални Т-Outliner Cordless Т-Сечилото Тример (74000) - Комплет со KEPSE Вратот Duster

DEN 4559.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овој комплет вклучува Andis Cordless Т-Outliner Li Тример & a KEPSE Вратот Duster.Истите перформанси што ќе го добиете од Т-Outliner, сега е во cordless верзија за погодност.Литиум-јонска батерија работи за текот на една и пол часа без сопирање.Ротари моќен мотор работи со голема брзина од над 7,200 удари во минута.Работи со мозок и cordless за сигурен моќ да ви трае во текот на целиот ден долго.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СЕМЕЈСТВОТО ЗАБАВА : Оваа 30 парче вистински печење во собата е совршен за воведување на вашите малечки н

Тешки Моторни Нашите ултрамоќен тешки коса средување на систем за лесно намалување на thickest косата со 35

Ова е DIY ТоплоFix кристал апликатори дека може да додадете искра rhinestones на вашиот објекти вклучувајќи обл

Цена За : Секоја Durometer : 15 до 25 Брегот Густина (Кг. / Sq.Yd.) : 1 Стандарди : Вибрации Апсорпција : Ниска Отпорнос

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

Webril nonwoven материјал е уникатен, висок квалитет на ткаенина.Нашите ексклузивни felting процес произведува 100%

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Со голем капацитет мачка отпадоци кутија изгледа како вистински глина тенџере.Растенија и делови се вг

Twist Lock Близнак Microswitch да се uséd со PL1000 опција за да се префрлите polarities, или да работат сигнали или панел св

МНОГУ СЛОТОВИ : Постојат 3 слотови на мостра, и на три места се поврзани едни со други.ЛЕСНО ДА се ИЗВАДИ :

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од врата на ВРАТА, Ова сатен никел пролет вратата стоп со гума браник ќе го зад

【Да се изгради на Вашиот "НЕ" Зона】 Ако вашиот непослушен бебиња се подготвени да се предизвик вашите к

【Пакетот Вклучува】1 x птица јадење јадење чаши со дрво платформа(7.8" x 6.2"), 1 x нерѓосувачки челик птица хр

Вистински Готвење за Деца : Радосна Готвач производи од Mind Ware се вистински готвење групи за деца дека об

** Забелешка : Оваа цена само за една единица(1pc), ако треба еден пар, ве молиме да се купи 2 Ултратенок диза

Материјал : Мрежа; Дијаметар : Прибл 8cm / 3.14 cm.Неradiative, трајни и лесно да се вклопи.Висока осветленост и сил

Пинцети за подигање rhinestones и мали sequins кога создавање на комплицирани детали.Четка е да се исчисти лепак

【Uоблик Дизајн】 Класичен Uоблик дизајн се прошири камионот корито максимум 2нозе оптоварување простор.

БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место Изработени од нетоксични природно дрво, безбеден за вашите прекрасна папагал

Вистински, ОЕМ Dewalt Замена Дел.Dewalt замена platen, дел број N073798 Компатибилен со : 24864 Тип 1, 2711 Тип 1, 2711 Тип 2, 2711

Please wait...