0
clear
  • Motorola Talkabout T465 двонасочна Радија / Воки Токи - Водоотпорна 22 Канали за PTT IVOX Светло 6-ПАКЕТ
  • -20%
  • -20%
Motorola Talkabout T465 двонасочна Радија / Воки Токи - Водоотпорна 22 Канали за PTT IVOX Светло 6-ПАКЕТ

Motorola Talkabout T465 двонасочна Радија / Воки Токи - Водоотпорна 22 Канали за PTT IVOX Светло 6-ПАКЕТ

DEN 6720.00

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.T465 6-Пакет Вклучува : 6-Motorola T465 2-Начин Радија, 6-Ni MH Батерија на Пакети, 3-Micro USB Ѕид Полнење Кабли, 6-earbuds со PTT микрофон, 6-Појас Клипови, 3-футрола, 3-Упатство за Корисникот.IP54 Водоотпорна, 22 Канали секој со 121 Приватност Кодови, вградена LED светилка.итни сигнализација копчето, Притисни-за-Зборување (ПЗЗ) моќ зголемете, i VOX/ВОКС.Vibra Call, Прилагодите Повик на Ѕвонење, Тивок Разговор (QT) функција, Компатибилен Со Било Радија.Еко Паметен, Брзо да ги Пронајдете Канал, Ниско ниво на Батеријата Предупредување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СЕТ ВКЛУЧУВА : 6парче Стек Ножеви, Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Маслиново Дрво.КАРАКТЕРИСТИКИ : Оста

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Квалитет на материјалот : нашата папагал хранење сад држачот е изработен од квалитетни нерѓосувачки че

Пинцети за подигање rhinestones и мали sequins кога создавање на комплицирани детали.Четка е да се исчисти лепак

Twist Lock Близнак Microswitch да се uséd со PL1000 опција за да се префрлите polarities, или да работат сигнали или панел св

Дизајниран во соработка со Bungie за употреба во Судбината на универзумот.Хибрид палецот површината дизај

Вистински, ОЕМ Dewalt Замена Дел.Dewalt замена platen, дел број N073798 Компатибилен со : 24864 Тип 1, 2711 Тип 1, 2711 Тип 2, 2711

МНОГУ СЛОТОВИ : Постојат 3 слотови на мостра, и на три места се поврзани едни со други.ЛЕСНО ДА се ИЗВАДИ :

Вистински Готвење за Деца : Радосна Готвач производи од Mind Ware се вистински готвење групи за деца дека об

БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место Изработени од нетоксични природно дрво, безбеден за вашите прекрасна папагал

СЕМЕЈСТВОТО ЗАБАВА : Оваа 30 парче вистински печење во собата е совршен за воведување на вашите малечки н

Црна Челик Underbody Камион Кутија : да се Чува на опрема за безбедно со оваа професионална одделение камион

Лесно се чисти вашиот протези со Fremouth Ортодонтски Flossers.Тенка контрола рака слајдови помеѓу забите и се

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од врата на ВРАТА, Ова сатен никел пролет вратата стоп со гума браник ќе го зад

Тоа ќе го направи вашиот контролер работат нормално повторно.Професионалната инсталација е препорачли

** Забелешка : Оваа цена само за една единица(1pc), ако треба еден пар, ве молиме да се купи 2 Ултратенок диза

Материјал : Мрежа; Дијаметар : Прибл 8cm / 3.14 cm.Неradiative, трајни и лесно да се вклопи.Висока осветленост и сил

НАПРАВЕНИ ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА 100% мазна & трајни полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција.Одл

Please wait...