0
clear
  • Одговара Viva Barbell Подлога за Стандардни и Олимписки Barbells со Безбедносни Ремени Бонус 30 Ден Предизвик – Пена Подлога за Кревање, Хип Thrusts, Squats и Lunges
  • -20%
  • -20%
Одговара Viva Barbell Подлога за Стандардни и Олимписки Barbells со Безбедносни Ремени Бонус 30 Ден Предизвик – Пена Подлога за Кревање, Хип Thrusts, Squats и Lunges

Одговара Viva Barbell Подлога за Стандардни и Олимписки Barbells со Безбедносни Ремени Бонус 30 Ден Предизвик –

DEN 479.28

Достапност
Достапно за нарачка

ДОДЕКА ДРУГИТЕ BARBELL ВЛОШКИ се премногу дебели, премногу лизгава, или едноставно само да почне поделбата по неколку употреби, нашата премиум Barbell Подлога има 1.3" заштитен слој со не се лизга на површина и ќе трае подолго од останатите брендови на пазарот.Ова значи дека тоа ќе ви овозможи да се ЗГОЛЕМИ ИНТЕНЗИТЕТОТ НА ВАШЕТО ВЕЖБАЊЕ, додека ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на УДОБНОСТ и ЗАШТИТА на ВАШИОТ ВРАТ, ГОРНИОТ & ДОЛНИОТ дел на ГРБОТ.Се ЧУВСТВУВААТ БЕЗБЕДНО ДА се ПРЕДИЗВИК ВАШИТЕ ГРАНИЦИ - Одговара Viva Пена Клеча Подлога останува безбедно прицврстени за време на лифтови, обезбедувајќи стабилност и рамнотежа.Благодарение на ЛЕПЕНКА РЕМЕНИ кои доаѓаат со купувањето, од squats да lunges и хип thrusts, ништо не е премногу тешко се Вклопуваат со Viva фитнес Barbell Клеча Подлога!.Дали вашите цели се во сила, здравје и фитнес или само чисто естетски, дозволете ни да ви помогне да се постигне нив, и го направи тоа во удобноста.Нашите професионални тренери направивме два 30 ДЕН ПРЕДИЗВИЦИ да ви помогне да добиете најмногу од вашиот тренинг.Тие се состојат во одредени вежби насочени кон развивање на вашиот посно мускулите и тонирање на вашите glutes и нозете.УЖИВАЈТЕ во КВАЛИТЕТОТ Работа надвор подолго и зголемување на тегови со овој сестран 17"x3.5" екстра перница клеча подлога која одговара на сите стандардни и Олимписки barbells!.Ние сме вистински луѓе кои ги користат нашите сопствени производи секој ден.Ние очекуваме најдобро за нашето здравје и сакате истите за твое.Ако не се апсолутно љубов на вашиот Одговара Viva Barbell Клеча Подлога, само да го испрати назад, а ние веднаш ќе ви вратат во целост.Дека е во право – без нервози со нас!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 25мм x 29.92 инчен / 760mm, за Т 1 / 4" x W 1".Бакар рамен барови се корис

На Flantor Густа Пена Перница заштитува вратот и рамото од груба knurling на дигање барови,ја подобрува кои кле

【Материјал】 садот печат е изработен од ABS пластика + 10мм дијаметар лесна челик.Откако заклучен, тоа сам

★ СИЛНА и наскоро доволно, ќе биде flexнасочен во насока на Плажа со доверба.Ние дизајниран овој бар со ва

Облик : Бар; Материјал : Acetal Кополимер; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 11 / 4"; Толеран

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 25мм x 17.72 инчен / 450mm, за Т 1 / 4" x W 1".Бакар рамен барови се корис

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 3мм x 50mm x 18.11 инчен / 460mm, за Т 1 / 8" x W 2".Бакар рамен барови се корис

Облик : Бар; Материјал : Acetal Кополимер; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 4"; Толеранциј

1.КЛЕЧА БАР ВРАТОТ ПОДЛОГА : Димензии : 17.5"X3.7"X1.25" (Lx Wx T) лесен и компактен за лесна за носење 2.ВИСОКА ГУСТИ

На тренингот бар е направена од професионална одделение материјали, и се спакувани во пена за крајниот

НАМЕНЕТА ЗА ЗАЈАКНУВАЊЕ И ТОНИРАЊЕ на ВАШЕТО ТЕЛО Marela Спорт Фитнес Отпор Бар е Дома Тренингот Опрема за

Облик : Бар; Материјал : ПВЦ Тип 1; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 3 / 4"; Толеранција Н

Облик : Бар; Материјал : Фрли Акрилик; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1 / 16"; Толеранц

【1】Antiskid дизајн.Центар Knurl.Ракавите се дизајнирани да се приспособат на било 2 инчен Олимписки плочи.Се с

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 25мм x 18.9 инчен / 480mm, за Т 1 / 4" x W 1".Бакар рамен барови се корис

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 25мм x 38.58 инчен / 980mm, за Т 1 / 4" x W 1".Бакар рамен барови се корис

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 3мм x 40mm x 88.58 инчен / 2250mm, за Т 1 / 8" x W 8 / 5".Цената е врз основа на во

Облик : Бар; Материјал : Acetal Кополимер; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 2"; Толеранциј

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 20mm x 75.59 инчен / 1920mm, за Т 1 / 4" x W 4 / 5".Цената е врз основа на воз

Облик : Бар; Материјал : Acetal Кополимер; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 11 / 4"; Толеран

➤ Дијамант knurled рачка, се зголеми безбедноста и удобноста ➤ Има повеќе од една нога на просторот, може д

Облик : Бар; Материјал : Acetal Кополимер; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 2"; Толеранциј

ЛЕСНОЗАФАТ ПОВРШИНА : Работат надвор значи да се работи до пот.Користете го ова лентата за bicep кадрици, dea

За овој проект [Солиден и издржливи структура] Нашата 5 / 6нога Олимписки прачки се направени од висококв

❥ ГЛАВНИОТ ОДНАПРЕД : Доаѓа со водоотпорен густа ткаенина, која е кожатаfriendly и мека, добра breathability, лесно

▶Barbell бар тежина : 5.5 килограми, ротација заклучување тежина : 0.24 кг, што се користи за кревање фитнес, мус

ЦВРСТ ЧЕЛИК CORE Направени од цврст висококвалитетни челик за дополнителна цврстина, издржливост и стаб

ОПРЕМА за ВЕЖБАЊЕ ИЗГРАДЕНА ОД ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ фитнес опрема е произведен со chromed површината за заш

За овој проект [Солиден и издржливи структура] Нашата 5 / 6нога Олимписки прачки се направени од висококв

Please wait...