0
clear
  • 3 Пакет Птица Фидер Сад, од не ' Рѓосувачки Челик Папагал Хранење Чаши со Менгеме Носителот, Кафез Вода, Храна Сад за Parakeet Lovebird Conure Cockatiels
  • -20%
  • -20%
3 Пакет Птица Фидер Сад, од не ' Рѓосувачки Челик Папагал Хранење Чаши со Менгеме Носителот, Кафез Вода, Храна Сад за Parakeet Lovebird Conure Cockatiels

3 Пакет Птица Фидер Сад, од не ' Рѓосувачки Челик Папагал Хранење Чаши со Менгеме Носителот, Кафез Вода, Храна

DEN 494.40

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот Вклучува : Содржи 3 парчиња птица папагал хранење чаши со стеги во 3 различни големини, 2 парчиња ратан топки во случајни бои за џвакање, може да се сретнат разни потреби.Висок Квалитет На : папагал хранење сад држачот е изработен од квалитетни нерѓосувачки челик материјал, rustproof и анти-корозија, не е лесно да се скрши или да се деформира, безбедно и трајни, не-токсични дизајн, имаат долг животен пат.Лесен за Инсталација : Нашата храна за миленичиња вода птица чаша со менгеме е лесно да се одржи во кафез и да ги отстраните од кафез, едноставен и лесен за да го инсталирате; И птица јадење јадење купот е лесно да се чисти со вода, не поминуваат многу време на миењето.Поврзете со Различни Птица Кафези : На папагал хранење јадење првенство е дизајниран со една фирма се стега, тоа може да се обезбеди на страна на птичји кафез и да се закачи во кафези, може да се примени за да се одржи на храна и вода, птиците може да застане на врвот на садот за пиење или вода stably, може да се спречи вашиот птица од случајно ѓубрето храна и вода сад.Широко се Користи : нерѓосувачки челик птица храната сад може да се примени за хранење многу мали животни, како што се птиците, папагали, гулаби, хрчаци, gerbil ,морско свинче и така натаму; исто Така убави подароци за птица и папагали љубовници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

✔ Убава и издржливи : На Retainer кутија донесува транспарентно дизајн, изглед е овална, бојата е светла, и п

Овој комплет вклучува Andis Cordless ТOutliner Li Тример & a KEPSE Вратот Duster.Истите перформанси што ќе го добиете од ТOu

Црна Челик Underbody Камион Кутија : да се Чува на опрема за безбедно со оваа професионална одделение камион

【Совршена Алатка Кутија за Секое Место】 Оваа алатка кутија може да се монтира на hitch багажник, карго ре

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

ЕКСТРА ШИРОК : Проширува за да ги собере дупки помеѓу 2941.5 инчи, широк.Стои 30 инчи висок.Ве молиме бидете с

Високо Квалитетен Материјал : Направен од Високо Квалитетни Магнетни Метал со Вулканизирана Гума за Ма

Лесно се чисти вашиот протези со Fremouth Ортодонтски Flossers.Тенка контрола рака слајдови помеѓу забите и се

Вкупна Должина : 20mm / 0.79"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 120pcs x Месинг Мали

Овој мат има мека и удобна текстура, која може да ги заштити вашите нозе и спречување на повреди.Таписер

НАПРАВЕНИ ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА 100% мазна & трајни полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција.Одл

Вистински Готвење за Деца : Радосна Готвач производи од Mind Ware се вистински готвење групи за деца дека об

SCUF ЕЛИТА Прецизност Палецот стапови да се Подобри прецизноста и точноста Должина и облик задоволува ра

СЕМЕЈСТВОТО ЗАБАВА : Оваа 30 парче вистински печење во собата е совршен за воведување на вашите малечки н

1.Се замени за WF8955 или Паралаксата 7155 Конвертор 2.Исто така, замена за 7145 и 7155 Моќ Центар 3.Автоматско ТриФ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Пинцети за подигање rhinestones и мали sequins кога создавање на комплицирани детали.Четка е да се исчисти лепак

Помине Уметност за Полнење : Лесно да се применуваат овие, 3 D помине злато шарм на природни или вештачки

Материјал : Мрежа; Дијаметар : Прибл 8cm / 3.14 cm.Неradiative, трајни и лесно да се вклопи.Висока осветленост и сил

Please wait...