0
clear
  • Проф. д-р Органски Прочистувачките Нежно Чистење Лице со Органско Масло од Чајно Дрво, 5.1 fl мл
  • -20%
  • -20%
Проф. д-р Органски Прочистувачките Нежно Чистење Лице со Органско Масло од Чајно Дрво, 5.1 fl мл

Проф. д-р Органски Прочистувачките Нежно Чистење Лице со Органско Масло од Чајно Дрво, 5.1 fl мл

DEN 300.48

Достапност
Достапно за нарачка

Проф. д-р Органски е направен со изберете органски и природно извори на состојки за да се открие поздрав изглед на кожата.Нежно чистење на лицето со органско масло од чајно дрво exfoliates кожата без иритација и помага на кожата да се чувствуваат посмирен и намалување на појавата на порите.Нашите производи се сите вегетаријанска, животински производи произведени без суровост и се инспирирани од природата со користење на најефективен и потентен биоактивни состојки.Д-р.Органски зема гордост во понудата на чисто козметички производи, без parabens, SLS, вештачки бои, phthalates, нафта, glycols, ДЕА, BHT, минерални масла и silicones.Карактеристики органско масло од чајно дрво, грејпфрут, ботанички екстракти, кокосово масло, и природни честички на pumice.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 13м

ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ СО ПРИРОДНИ ОТСТРАНУВАЊЕ : Ова вкусни лицето чистење се врши со 100% природни орев школка

4.2течност за унци на Neutrogena Брза Јасно Пенење Лицето Чистење поплочува breakouts додека нежно exfoliating кожата.Д

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

ЛИЦЕТО МАСКА : нанесете дебел слој на кожата два пати неделно во текот на ноќта, избегнување на очите и у

Изберете Она што е Реално : Нашите козметички производи и на косата и на кожата третмани функција вистин

Со 8 поостри ножеви, тоа обезбедува високи оперативни ефикасност, заштеда на повеќе време и напор Пред п

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

ПредPack Износ : 2 Здравје CARBOMER; COCAMIDOPROPYL BETAINE; НАТРИУМ LAURETH СУЛФАТ; TRIETHANOLAMINE; ГЛИЦЕРИН; ПРОПИЛЕН ГЛИКОЛ; TETRASODIU

Целосно масло бесплатно, може да се исчисти и сакајте ги заглави порите.Нежно exfoliates и длабоко во кожата

Мазна Lip Balm : Само еден на овој климатизација усна за нега на листовите на вашите усни се изедначи и се об

Премиум Квалитет : Формулиран со внимателно надоместот што му се исплаќа на состојки, овој нежна за кожа

Висок Квалитет на : природни кармин е направен од прополис материјал, јагода екстракт и витамин Е да при

5 МИНУТИ за ДА се BRIGHTNESS Нашата Лице Маска & Чистење дава на кожата со инстант зрачења го зголемуваат со del

【Чиста Природна Формула】Природни растителни екстракт може да придавам влогови на усните и донесе сла

Во случај на непријатност, прекинете со употреба на производот и се консултирате со дерматолог.Во утрин

Идеална за Сува Кожа Пакет Содржи : Мароко Argan Масло Чистење, Чистење, ХидраЈадев Лицето Крем, Сјај Порто

Навлажнувачки усна грижи создава влага бариера и трае влага.Smoothes усна линии : Растителни состојки јадев

✅ Лицето Гел лечи со отстранување на СУВА КОЖА по EXFOLIATING.НАВЛАЖНУВАЧКИ и ХИДРАТАНТЕН.Ги ОТСТРАНИТЕ МРТВ

Производителот гаранција може да не се применува.Со чистење на лицето и шминка смена.Да се применуваат

Една ноќ грижа е еквивалентно на околу 10 дневна нега 【Текстура】мазна текстура е во комбинација со атра

Длабоко ја чисти кожата и остава tingling сјај.Нежно exfoliating акција извлекува нечистотии и unclogs порите.Омекну

Нашите Цитрус Заживување на Лицето Чистење содржи премиум природни состојки се Шеј Путер, Семе на Јојоб

Please wait...