0
clear
  • Entatial Алуминиум Легура Количка Кочница, Професионална Фирма Здрав Количка Кочница Носат Отпорни Замена Додаток за инвалидска Количка Продажба Продавница за Стари
  • -20%
  • -20%
Entatial Алуминиум Легура Количка Кочница, Професионална Фирма Здрав Количка Кочница Носат Отпорни Замена Додаток за инвалидска Количка Продажба Продавница за Стари

Entatial Алуминиум Легура Количка Кочница, Професионална Фирма Здрав Количка Кочница Носат Отпорни Замена Додаток

DEN 511.20

Достапност
Достапно за нарачка

Алуминиум Материјал : Количка кочница усвојува високо квалитетни алуминиумски легури материјал, еко пријателски и безбедно, фирма и цврсти, стабилни и отпорни на абење, има долг животен век.Инвалидски Додаток : мала тежина и компактни, лесни за чување и го носат, важно инвалидски додаток, погоден за домашна употреба и инвалидска количка за продажба продавница.Едноставен за Инсталација : лесно Може да се инсталира на инвалидска количка се справи, може да се кочница на инвалидска количка во време, и да ја заштити безбедноста на постарите лица кога ќе излезе.Лесно Да се Контролира со : Моќен рачната сопирачка, лесно да се контролира и да работат, безбеден и сигурен, фина изработка, висока чувствителност, удобен и практичен за употреба.Исклучителна Изработка : Внимание на детали, не се лизга текстура, може да биде цврсто фиксирани на инвалидска количка се справи, совршена замена за скршени еден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

НАПРАВЕНИ ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА 100% мазна & трајни полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција.Одл

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Лесен за Употреба Дете Пријателски и Безбедно Печење Групи : Уживајте во вистински печење алатки во гол

Пакетот Вклучува : Содржи 3 парчиња птица папагал хранење чаши со стеги во 3 различни големини, 2 парчиња

SCUF ЕЛИТА Прецизност Палецот стапови да се Подобри прецизноста и точноста Должина и облик задоволува ра

Лесно се чисти вашиот протези со Fremouth Ортодонтски Flossers.Тенка контрола рака слајдови помеѓу забите и се

►Топлоfix апликатори стапче со ON / OFF прекинувач, екстрадолго 4.6 ft електрични кабелот.Лесно да се применув

ИЗГРАДБА на ВАШИОТ ИГРА со стап 4 TB на капацитет да се изгради крајната Игра Гробница без да се жртвува н

Помине Уметност за Полнење : Лесно да се применуваат овие, 3 D помине злато шарм на природни или вештачки

Ова е DIY ТоплоFix кристал апликатори дека може да додадете искра rhinestones на вашиот објекти вклучувајќи обл

ПОМОШ ВАШИОТ МАЛ ГОТВАЧИ се ОСЛОБОДИ СВОИТЕ КУЛИНАРСКИ ВЕШТИНИ со нашите висококвалитетни готвење пос

Вкупна Должина : 20mm / 0.79"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 120pcs x Месинг Мали

БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место Изработени од нетоксични природно дрво, безбеден за вашите прекрасна папагал

Моќен Мотор – Екстремни перформанси од нашите нови max моќ висок вртежен момент на моторот.Оваа моќна ко

Тен, самоadherent завои направени од еластична ткаенина материјал за дише заштита.Обезбедува поддршка на о

【Пакетот Вклучува】1 x птица јадење јадење чаши со дрво платформа(7.8" x 6.2"), 1 x нерѓосувачки челик птица хр

Тоа ќе го направи вашиот контролер работат нормално повторно.Професионалната инсталација е препорачли

** Забелешка : Оваа цена само за една единица(1pc), ако треба еден пар, ве молиме да се купи 2...

Високо Квалитетен Материјал : Направен од Високо Квалитетни Магнетни Метал со Вулканизирана Гума за Ма

Црна Челик Underbody Камион Кутија : да се Чува на опрема за безбедно со оваа професионална одделение камион

【Да се изгради на Вашиот "НЕ" Зона】 Ако вашиот непослушен бебиња се подготвени да се предизвик вашите к

Вистински Готвење за Деца : Радосна Готвач производи од Mind Ware се вистински готвење групи за деца дека об

Twist Lock Близнак Microswitch да се uséd со PL1000 опција за да се префрлите polarities, или да работат сигнали или панел св

Please wait...