0
clear
  • COCULER Јога Ремени Кул Cheetah Леопард Печати Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за физикална Терапија Пилатес Вежба се Протега Бендови
  • -20%
  • -20%
COCULER Јога Ремени Кул Cheetah Леопард Печати Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за физикална Терапија Пилатес Вежба се Протега Бендови

COCULER Јога Ремени Кул Cheetah Леопард Печати Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

????Премиум Памук Полиестер Ткаенини : Висок Квалитет На Полиестер-Памук, Материјали, Широк И Дебели Против Пролизгување Својства Се Осигура Дека Нашите Фитнес Бендови Нема Да Се Тркалаат Или Се Лизга Надвор За Време На Вежбање, И Не Ќе Се Намали Нивната Еластичност Кога Се Користи Постојано.Заштита На Животната Средина, Дише И Меки, Па Можете Да Остатокот Увери. ????Флексибилност & Водат : На Јога Се Водат За Рака Обезбедува Потребната Поддршка И Помага Да Се Постигне Подобро Истегнување Без Ризик Од Повреда.Нашите Водат Од Рака Е Совршен За Јогиите Гледа Дека За "Екстра-Рака" Должина. ????Големина : Нашата Јога Бендови За Истегнување Се 14.6" Долг И 3,1" Инчен Широк.На Excercise Рака Е Основен Објект На Јога Опрема И Додатоци За Почетници И Јога Добрите Слично.Можете Да Го Земете Со Вас Каде И Да Одите, Дома, Во Салата Или Во Партии.Заедно Со Вашиот Еластична Бенд, Да Ви Помогне Да Се Качат На Поздрава Патување!. ????Muti-Функција : Еластична Ткаенина Појас Е Многу Погодна За P90x, Крос Фит Јога, Луди Пилатес, Јога Вежби.Ногата Ремени Може Да Ја Зајакне Задникот, Промена На Нозе, Форма Убава Фигура И Ефикасно Да Го Намалите Стресот И Заморот. ????Прилики : Оваа Еластична Бенд Може Да Се Користи За Серии На Вежби, Вклучувајќи Јога, Пилатес, Крстот Се Вклопуваат, Физикална Терапија, Повреда Рехабилитација, Итн.Или Употреба Еластична Бендови За Општа Вежби, Истегнување, Сила За Обука, Топло-Ups, И Дома Вежби.Со Оваа Еластична Бенд, Можете Да Вежба Вашата Нозе, Колкови, Половината, Градите, Грбот, Рамењата, Грбот, Итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На сисал влакната наежвам влакна се компресирани заедно со серпентина да се создаде неспоредлив издржл

За да користите пластични бар се справи со тоа го направи најмногу удобно triceps.широк ремени ги направи д

[Кожатапријателски материјал] кожата е полиестер памук, внатрешното јадро е висока јачина на полиестер,

Материјал : Полиестер Боја : Розова.Големина на : 1000*40*0.6 мм.Јога рака е лесно да се користи за време пилате

????Премиум Памук Полиестер Ткаенини : Висок Квалитет На ПолиестерПамук, Материјали, Широк И Дебели Проти

ШАРЕНИ ПРИЛАГОДЛИВИ ОТПОР БЕНДОВИ – Жолта (10 lbs), Црвена (15 кг), Сина (20 кг), Грин (25 кг), Црна и бела (30 кг).Бен

Материјал : Ова залак стап со кожени ремени е направен од екопријателски медицински одделение силиконс

Тип : Виси Рака Големина : Покаже како p Icutres Package се Вклучени : 2 Buc*Стомачни мускули обука belt Colour : Како shown Ma

Широка Примена : отпорот бенд е многу погодна за секојдневно фитнес, истегнување, сила за обука, физикал

【Безбедно и издржливи】отпорот бенд е направен од висококвалитетни материјали, има мазна и сјајна изгл

????Брза Испорака 17 Дена за Испорака,НИ Складиште на Превозот, Забрзан Превозот на Располагање ????Можете

Лисици Улога Игра sùcking cọck rịng sịlicone sẹxy cọuple lịcking.Нека вашата љубов имаат посебно чувство и ќе го зголе

Повеќефункција : На тренингот на производот се комбинација на модата, функционирањето и перформансите.

Врвка за околу Обвива повторно професионална или дебитант спортист, овие зглоб обвива се оптимизира ва

❤ ♥Материјал : Памук Јаже ❤ ♥Факултативна Боја : Црна, Розова, Виолетова, Црвена Боја ❤ ♥Факултативна

Врати се Протега : Јога водат бенд ќе биде идеален за помош кога ќе се водат вашиот назад, половината или

【Отпор Бендови 5pack】 : збир на отпор бендови вклучува пет бои претставуваат различни затегнувачка сила.

????Премиум Памук Полиестер Ткаенини : Висок Квалитет На ПолиестерПамук, Материјали, Широк И Дебели Проти

▲Одлично со секој тренингот.Овој отпор бенд во собата може да биде интегриран беспрекорно со разни поп

【Безбедно и издржливи】отпорот бенд е направен од висококвалитетни материјали, има мазна и сјајна изгл

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понап

Please wait...