0
clear
  • QCMY-1 Коса Екстензии Лента Двојно Еднострано се Тркалаат Ленти Налепници Лепило за Мажи Коса Систем на Замена Toupee Коса Екстензија Перика Снопови Коса Ткаат Затворањ
  • -20%
  • -20%
QCMY-1 Коса Екстензии Лента Двојно Еднострано се Тркалаат Ленти Налепници Лепило за Мажи Коса Систем на Замена Toupee Коса Екстензија Перика Снопови Коса Ткаат Затворањ

QCMY-1 Коса Екстензии Лента Двојно Еднострано се Тркалаат Ленти Налепници Лепило за Мажи Коса Систем на Замена

DEN 345.84

Достапност
Достапно за нарачка

Обично лепило може да трае 3-5 месеци.Противалергиски за чувствителна кожа.Лесно да се однесуваат и да ги отстраните од вашата кожа.Тие се користат за мажи toupee, коса екстензија, перики.Ако ви треба коса замена, ве молиме контактирајте со нас, ние така да го продаде коса производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

краток перики,кратка должина чипка перика,кратка коса за црните жени,боб перика со удира,боб перика афр

【Пакување листа】 Невидливи перика лепак 1.3 оз (38 ml) *1, Перика лепак смена 1oz (30 ml) *1, Перика капи *1, Мазнење

100% Богородица Монголски Човечка Коса.Природна Боја Cound Биде Обоена во Други Бои.Без Пролевање Не Метежо

рачно изработени.топлина отпорни влакна.природен изглед.Тип : Чипка Пред Синтетички Перика Направени М

Milliput е разноврсна манипулативни две дел епоксидна китови кои кога се измешани заедно поставува хард ро

Fixodent е лесензакористење на Дополнителни Задржете Моќ протеза лепило обезбедува одржи кој трае во текот

На леснотија на перика ви овозможува да го носат, за колку што ви се допаѓа, без никаква нелагодност.3 инч

Свеж, чист вкус.Помага за контрола на протеза мирис и помага да се одржи протези тесни на целиот ден, дол

Ја подобрува врската во која хемиска природа на супстрат се противи на лепливоста.Може да се користи за

Fixodent Ултра Max Задржете Дентална Адхезивна (2.2 оз 3 pk.).Опис на производот Fixodent Ултра Max Задржете Протеза Ле

Еден Од Најсилните Ленти на Пазарот.Без Сјај Ефект.Одлична за употреба на предната Коса Линија.Користит

Силни и Издржливи долготрајни лепливоста, што се користи за перики.Useing Удобна и здрава на вашата глава,

Обично лепило може да трае 24 недели.Противалергиски за чувствителна кожа.Лесно да се однесуваат и да ги

Вие не мора да се грижите за вашиот перика или toupee падне затоа што од природни масла, пот, или wetness!Нашите

Нашите чипка перика лепак е притисок осетлив лепило развиена за сврзување чипка перики и скалпот.Нашит

100% Богородица Монголски Човечка Коса.Природна боја може да биде обоена да било друга боја.Друга Боја тр

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Исполнува ситни слабости и пропусти.Создава силен, трае обврзници.Суши брзо да се мазни, sandable заврши.Нет

Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички перика.Големината е прилагодлив.она што вие треба да на

Please wait...