0
clear
  • BAKFlip G2 Тешко Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 226227RB | Вклопува 2019 Dodge Ram меморија Ram меморија Со Кутија 5' 7 кревет
  • -20%
  • -20%
BAKFlip G2 Тешко Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 226227RB | Вклопува 2019 Dodge Ram меморија Ram меморија Со Кутија 5' 7 кревет

BAKFlip G2 Тешко Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 226227RB | Вклопува 2019 Dodge Ram меморија Ram меморија

DEN 2076.00

Достапност
Достапно за нарачка

Се вклопува 2019 19/20 Dodge Ram меморија Ram меморија со кутија 5'7" Кревет Вклучува 1 Камионот корито Покрие 2 x Страна шини Хардвер Пакет.Производ димензии – 69" L x 23" W x 8.5" H Тежина рејтинг – 300 кг.на рамномерно распоредени губење Тежина – 55.1 lbs.Панели – 3. Издржливи, цврсто јадро панели се монтирани рамна со креветот на вашиот камион, обезбедување на исклучително ниско-профил дизајн.На Backflip G2 огради отворен со едноставна порака кабли и нашиот патентиран latch систем е скриен под tineae капак.На Backflip G2 обезбедува 100% непречен пристап до вашиот целиот камион кревет, без блокирање на 3-ти кочница светлина За големи товари, едноставно се свитка капак за да се отвори, и флип против кабината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Модел : За Chevy Колорадо ( 2015 2020 ) / GMC Кањон ( 2015 2020 година ).Функција : Исклучително ефикасен за да се подоб

Инсталација : Лесно Се СтегаНа Тоа се карактеризира со патентиран latch и напнатост систем за да се задржи

Се вклопува 1999 2006 година, 07 Класичен Chevy / GMC Silverado / Сиера 1500, 199904 2500 HD 6' 6" Кревет (78") 100% КРЕВЕТ ПРИСТАП На Flex

Се Вклопува 200918, 19 / 20 Класичен Dodge Рам 1500 5' 7" Кревет (67.4").ЕКСТРА ТЕШКО се Добие покритие, која ќе трае Оваа

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (KXJ Црн Дијамант) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.4").Ф

Кревет Капи заштита на кревет шини против штета при давање на возило готов фабрички изглед.Заштитете го

Овие кревет железнички удел џеб опфаќа одговара 2019 2020 Надгради Silverado и GMC Сиера во задниот дел на вашиот

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Ram меморија w / и w / o МултиФункција (Сплит) Дел 6' 4" Кревет (76.3").УЛТРАТЕШКИ ПАНЕЛИ С

Се вклопува во 2019 2020 Chevy / GMC Silverado / Сиера, работи w / Multi Pro / Flex задната врата (w / o Јаглерод Про Кревет) 5' 10" К

Се вклопува во 2015 2021 Chevy / GMC Колорадо / Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ИНДУСТРИСКА СИЛА ВИНИЛ За сигурен кревет з

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (АД Палка Сребро) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.4").

Периметар на гумени печати и внатрешната потрошувачка цевки носат вода подалеку од и надвор од кревето

Fitment : Одговара 20152022 F150 Пикап, 5.6 ft Styleside Кревет.Xcover е Низок Профил, и седат во внатрешноста на камион со кр

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (KGZ Црна Forrest Зелена) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.

FITMENT : ДНК MOTORING Тешко Три Пати Tonneau Покрие Компатибилен со 0918ч Рам 1500 / 1018 Ram меморија 3500 Оваа Надградба Ед

Се вклопува во 2015 2021 Chevy / GMC Колорадо / Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ПРЕМИУМ & МАТ ЦРНА Ова тешко rollup поклопецот

Please wait...