0
clear
  • AROMATICA Органска Алое Вера Гел и Hy-ffective серум Сет
  • -20%
  • -20%
AROMATICA Органска Алое Вера Гел и Hy-ffective серум Сет

AROMATICA Органска Алое Вера Гел и Hy-ffective серум Сет

DEN 1128.00

Достапност
Достапно за нарачка

Алое Вера Гел : А хидратантен и смирувачки крем за чувствителна и сува кожа.Исто така погоден за изгореници и иритации на кожата.НАПРАВЕНИ СО САМО ВРВЕН КВАЛИТЕТ ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ - нашите состојки се сите растенијата добиени, вклучувајќи ги и aloe barbadensis leaf екстракт и Розмаринус officinalis лист вода.И двете состојки се со гордост СЕРТИФИЦИРАНИ ОРГАНСКИ и одгледувани во U. S. Алое Hy-ffective серум : УЛТРА ХИДРАТАНТЕН КОНЦЕНТРИРАНИ ЛИЦЕ СЕРУМ - формулирани со најмногу 5 видови на Хијалуронска Киселина за посилна и повеќе темелно хидратација во кожата & ОРГАНСКА АЛОЕ ВЕРА ЕКСТРАКТ за смирување воспалена кожа.Се ПРЕПОРАЧУВА ЗА : акни склони кожата (за двете лице и тело), пот осип (miliaria), воспалена и/или воспалена кожа.СУРОВОСТ-СЛОБОДЕН БРЕНД ВЕГЕТАРИЈАНСКА ФОРМУЛА ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ ПАКУВАЊЕ АВТЕНТИЧНОСТА ЗАГАРАНТИРАНА.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мирис : Кокос Вар Verbena.Црна Кањонот Алое Вера Гел е одличен за по сонцето грижа. Витамин E и кожата климати

Совршен за вашата шанса потреби.Салон одобрени.Докажан квалитет.ПостDepilatory, природно смирување и антисе

Мирис : Орхидеи (Елегантен, нежни и прекрасни зголемување на резолуцијата флорални некаде помеѓу виоле

Мирис : Сензуална Цвеќиња (Сензуалниот мирис е пука со портокал и мандарина цвеќе, црнобел мошус и ванил

Мирис : Pluot & Cantaloupe (На тивко засладен, сливакако на пример, овошје со крем дињаy, речиси cantaloupe забелешка.).Ц

Мирис : Зачинет Цвеќиња (Зелена белешки, Карамфил и Праска, Цимет, Портокал цвет и Ylang ylang со Ванила и Кили

Оваа алое вера гел е направена од страна на комбинацијата на различни природни состојки и има чиста ало

Мирис : Црна Cauldron (ноќта на Вештерките во шише!Длабоко слива и ароматични спогодба на clary мудрец и anise се в

Специјално формулиран гел дека ќе се излади, се смири и да го освежите вашиот скијање по еден ден во сонц

Ќе добиете (6) Плод на Земјата 100% Алое Вера Гел 24oz.Вистински производ може да биде различен од производот

Немрсна Крем дава Ефикасно Олеснување од Изгореници, Помали Изгореници, и Чешање & Chafing.Форми на Заштитн

Овој лесен крем cools и moisturizes кожата, одличен за по сонцето грижа.Може да се користи за лице и тело.Смирува

Мирис : Килибар & Сандаловина (Килибар и сандаловина на овошен база).Црна Кањонот Алое Вера Гел е одличен

Мирис : Candied Pralines (На заостанува мирис на candied, печено pralines пополни парк воздух со слатка, златен топлина).

Мирис : Карибите Кокос (Кокос на овошен тропски база).Црна Кањонот Алое Вера Гел е одличен за по сонцето г

Please wait...