0
clear
  • WORKPRO W032012 Најлон Пролет се Стега, 3-Инчен, Pivoting Вилица Носот, Ергономски Рачка, (1 Pack)
  • -20%
  • -20%
WORKPRO W032012 Најлон Пролет се Стега, 3-Инчен, Pivoting Вилица Носот, Ергономски Рачка, (1 Pack)

WORKPRO W032012 Најлон Пролет се Стега, 3-Инчен, Pivoting Вилица Носот, Ергономски Рачка, (1 Pack)

DEN 91.20

Достапност
Достапно за нарачка

Се користи за да се одржи на 2 или повеќе предмети безбедно заедно, додека за заштита нежни бои, со не се лизга држење на моќта.Флексибилни влошки на шефовите на стеги се дизајнирани за да биде мека и еластична за да се заштитат завршува и да се обезбеди максимална тензија.Точка-на-притисок останува во близина на вилицата совети за позитивна стегање.Пролет-натоварени стеги обезбеди сигурен отворање и затворање.Се користи за машини, обезбедување на ткаенини, craftwork и многу други проекти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

6 Pack 2" Цврста "А" Стеги.Идеален менгеме притисок за светлина стегање и брзо апликација и отстранување.Теш

Засилен најлон изградба на сила.Ергономски се справи со дизајн за удобно користење.Употребата на квали

СУПЕРИОРЕН ПЛАСТИЧНИ : На дрво пролет менгеме е направен од високо квалитетни пластични, што го прави си

✪【Пакетот Вклучува】комплет вклучува 25 парчиња од 2инчен најлон силна грчевито држејќи се за клипови,

ГЕРМАНСКИОТ ИНЖЕНЕРСКИ : висок квалитет на материјалите спарени со германско инженерство овозможува з

Пакет : можете да добиете убаво се протега piler со сина гумена рачка.Материјал : главен дел на клешти е нап

масовно го купува.Случај на : 36 Colors : црна, orange Materials : метал, plastic Great за различни намени, ова се 10парче Инду

Пролетнатоварени стеги обезбеди сигурен отворање и затворање.Вилиците може да се отвори за да ширина о

Предмет : Пролет Се Стега.Големина : 3 / 4".Max.Вилицата Отворање (Во.) : 3 / 4 Должина (Во.) : 21 / 4 Совети : Пластика.

Се користи за да се одржи на 2 или повеќе предмети безбедно заедно.Неозначување ПВЦ обложени совети и ра

Ова е Abaco Двојно Раце Сметководствена Стеги Сет на две и тоа е токму она што ви треба за транспорт на каме

【Силни Перформанси】Со своите thickend 1.Можете брзо и eaily да одговара на вашите дневни потреби на дом, гради

Пролет менгеме има неmarring влошки за заштита на работното парче.Hightech смола за изградба дава сила и издржл

3 ВО ПРОЛЕТ ЧЕЛИК МЕНГЕМЕ.Опис на производот Голема Вратот 3 SC 3 ВО ПРОЛЕТ ЧЕЛИК МЕНГЕМЕ Од Производитело

Please wait...