0
clear
  • YPSNH Еластична String за Маски, Еластична Бендови за Шиење, 200 Метри 1/4 инчи Висока Еластичност Плетенка Еластична Кабелот за Маски, DIY Шиење Занаети,Уво Јамка Бендови, Бе
  • -20%
  • -20%
YPSNH Еластична String за Маски, Еластична Бендови за Шиење, 200 Метри 1/4 инчи Висока Еластичност Плетенка Еластична Кабелот за Маски, DIY Шиење Занаети,Уво Јамка Бендови, Бе

YPSNH Еластична String за Маски, Еластична Бендови за Шиење, 200 Метри 1/4 инчи Висока Еластичност Плетенка Еластична

DEN 1672.80

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Бела; Димензии : Ширина 1/4 инчи(околу 6mm); Вкупната Должина : 200 Дворови; Дебели : околу 1mm.Материјал : Еластична бендови направени од полиестер влакна материјал, меки, кожни-пријателски, тенка уште трајни и confort и се залагаат за повторна употреба, додека одржувањето на нивната способност да се одржи.Силна Еластичност : еластичен јаже е лесно да се водат,тоа лесно ќе се врати во својата првобитна должина, без деформација по stretching.By ножици може да се скрати еластична бенд во должина сакате.Мултифункционален : Тоа може да се користи во насекаде.Покрај маска одлуки, исто така, како што shoelaces, ленти за коса, врски, necklines, шорцеви, здолништа, ракави, чевли, DIY занаети и така натаму.Пакети Вклучуваат : 1 тркалаат еластична бенд за шиење, Било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

СОВРШЕН ЗА ШИЕЊЕ : Со ножици може да се скрати еластична бенд во должина сакате.Еластична бендови, исто т

Предупредување : за Секој пакет вклучува 1 Тркалаат еластична бенд,10 Компјутери носот мост Ленти и Квали

еластичен појас Функција : еластичен јаже со добар квалитет е многу широк, и во опсег на сад затегнувачк

Така одат напред, да дизајнира, да се создаде, да ги споделат и да го спаси животот со DIY заштита производ

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на Полиестер и Природна Гума.Оваа еластична бенд е силн

Сосема нов и висок квалитет.Станот еластична кабелот бендови можат да се применат за да појаси, перики,

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Она што Ќе Добиете 1 тркалаат x 50 јарди шиење еластична бенд (150 метри, 45.7 метри), за 15mm / 0.59 инчен широк.Пре

МИЛИ СПЕЦИФИКАЦИИ 1" ЕЛАСТИЧНА WEBBING / MOLLE WEBBING МАСЛИНОВО (OD) ЗЕЛЕНА СЕ ПРОДАВА ОД ДВОРОТ.Овој објект се пр

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

5 / 8" Поклопецот Над Еластичен : 5 / 8" НЕПРИЈАТЕЛ е неверојатно разновиден и може да се користи во многу раз

✔ Тоа исто така може да се направи во косата врски, конска опашка и плетенка сопствениците, или чевли вр

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост!...

Екопријателски материјал, одлична еластичност, лесна тежина, носатотпорни, и издржливи.Се чувствува уд

Еластична Идеална за правење на Заштитни Маски за Лице 5m х 6mm Црна.Мека полиестер еластична со голема до

Од страна на Annie дведвор пакети на поклопецот над еластичен екранот убаво заедно со нивниот хардвер, пат

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени ❦ Трајни и Прифатлив

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост!...

Димензии : должина200 двор; width1 / 4 инчи.Одлична Еластична : еластичен бендови во сад се водат еластична деф

Притиснете Создаде три pintucks ознаки со преклопување на M половина и притискање со железо, а потоа виткање

Please wait...