0
clear
  • KIMISS Пред Аеродинамичен Winglets, Карбонски Влакна Стил Пред Обтекател Аеродинамичен Крило Корица Вклопува за Kawasaki Ninja 250/400 2018-2020
  • -20%
  • -20%
KIMISS Пред Аеродинамичен Winglets, Карбонски Влакна Стил Пред Обтекател Аеродинамичен Крило Корица Вклопува за Kawasaki Ninja 250/400 2018-2020

KIMISS Пред Аеродинамичен Winglets, Карбонски Влакна Стил Пред Обтекател Аеродинамичен Крило Корица Вклопува за

DEN 741.60

Достапност
Достапно за нарачка

Функција - Ова пред аеродинамичен winglet помага да се задржи возачот и велосипед почиста, сигурен за користење, погоден за Kawasaki Ninja 250/400 2018-2020. Одличен Материјал - Ова пред аеродинамичен winglet е направен од Висок квалитет на АБС материјал, добра сила, и додава убавина и стил.Модерен Изглед - Ова пред аеродинамичен winglet им помага на вашиот велосипед од оригиналот изгледа подобро, додадете еден допир на елеганција на вашиот велосипед.Лесно да се Инсталира - Ова пред аеродинамичен winglet е едноставен за инсталација, без комплицирани потребни алатки, удобен за користење.Забелешка - ве Молиме погледнете на опис за детални параметри на производот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

➲ Пакет : 1 КОМПЈУТЕР пред усна спојлер, список на самолепливи ленти, самоприслушување завртки...

✅Емоции!Веројатно сте ја доби користи за да се добие помалку емоции поради современите проблеми, како п

Нерѓосувачки челик, полиран хром финиш.Карбонски Влакна Автомобил Браник Тело Колекции Одговара за Тес

Висок Квалитет на 6 мл.Fiberglass.Црна Буквар Финиш.Висок Квалитет на Решетката Решетката (каде што е применл

Количината продаваат : Сет од 5 Заменува oe број : 15048519, 16526218, 16526217, 15098268, 15098267.Еден од нашите услуги на клие

✅Емоции!Веројатно сте ја доби користи за да се добие помалку емоции поради современите проблеми, како п

Поради материјал и процесите што се користат во производство, производи нема да биде "директна топна".ЗА

Insulate вашиот Jeep Wrangler внатрешни работи од топлина и студ.На 1 / 2инчи дебела прозорец трим додава дополните

BMW 6 Серија.Екстремни Димензии револуција на fiberglass пазар со нашата линија на Duraflex аеродинамика.Duraflex комб

✅Емоции!Веројатно сте ја доби користи за да се добие помалку емоции поради современите проблеми, како п

✅Емоции!Веројатно сте ја доби користи за да се добие помалку емоции поради современите проблеми, како п

Insulate вашиот Jeep Wrangler внатрешни работи од топлина и студ.На 1 / 2инчи дебела прозорец трим додава дополните

Fitment : ве Молиме проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пре

Времетоотпорни алуминиумска мрежа решетка (каде што е применливо).Сите делови бараат професионална инс

✅Емоции!Веројатно сте ја доби користи за да се добие помалку емоции поради современите проблеми, како п

Please wait...