0
clear
  • CAOMING 32GB USB + Тип-C Интерфејс Метал Twister Флеш Диск V8 (Боја : Сребро)
  • -20%
  • -20%
CAOMING 32GB USB + Тип-C Интерфејс Метал Twister Флеш Диск V8 (Боја : Сребро)

CAOMING 32GB USB + Тип-C Интерфејс Метал Twister Флеш Диск V8 (Боја : Сребро)

DEN 1778.40

Достапност
Достапно за нарачка

Сите-коло заштита : водоотпорен, dustproof, shockproof, притисок отпорни, висока температура отпорни.Мобилен телефон интерфејс : Тип-C (без оглед на позитивни и негативни круг интерфејс).Школка материјал : цинк легура.Складирање брзина : прочитајте 20 МИЛИОНИ/S до 25 M/S, напишете 9 M/S за да 13 M/С Компатибилен систем : компјутер со USB интерфејс, win XP или погоре, OS8.0 или погоре.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СЕМЕЈСТВОТО ЗАБАВА : Оваа 30 парче вистински печење во собата е совршен за воведување на вашите малечки н

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

Лесно се чисти вашиот протези со Fremouth Ортодонтски Flossers.Тенка контрола рака слајдови помеѓу забите и се

ИЗГРАДБА на ВАШИОТ ИГРА со стап 4 TB на капацитет да се изгради крајната Игра Гробница без да се жртвува н

【Uоблик Дизајн】 Класичен Uоблик дизајн се прошири камионот корито максимум 2нозе оптоварување простор

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Тема Големина : 5 / 818 Пакет од 6 Aerospace Quality, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, СлободниВодење Влошки 1.5 Дијаметар Н

100% Полипропилен ултра тешка работна површина.Се лизга и пропадна отпорни влакна.Супериорна удобност cu

Вистински, ОЕМ Dewalt Замена Дел.Dewalt замена platen, дел број N073798 Компатибилен со : 24864 Тип 1, 2711 Тип 1, 2711 Тип 2, 2711

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 2 парчиња.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу до

Име На Производ : Симпатична Стакло Слама Првенство.Капацитет : 480ml.Материјал : Borosilicate стакло и пластика.

Материјал : Мрежа; Дијаметар : Прибл 8cm / 3.14 cm.Неradiative, трајни и лесно да се вклопи.Висока осветленост и сил

Ова е DIY ТоплоFix кристал апликатори дека може да додадете искра rhinestones на вашиот објекти вклучувајќи обл

** Забелешка : Оваа цена само за една единица(1pc), ако треба еден пар, ве молиме да се купи 2 Ултратенок диза

Алуминиум Материјал : Количка кочница усвојува високо квалитетни алуминиумски легури материјал, еко пр

Вкупна Должина : 20mm / 0.79"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 120pcs x Месинг Мали

【Пакетот Вклучува】1 x птица јадење јадење чаши со дрво платформа(7.8" x 6.2"), 1 x нерѓосувачки челик птица хр

【Совршена Алатка Кутија за Секое Место】 Оваа алатка кутија може да се монтира на hitch багажник, карго ре

SCUF ЕЛИТА Прецизност Палецот стапови да се Подобри прецизноста и точноста Должина и облик задоволува ра

1.Се замени за WF8955 или Паралаксата 7155 Конвертор 2.Исто така, замена за 7145 и 7155 Моќ Центар 3.Автоматско ТриФ

Високо Квалитетен Материјал : Направен од Високо Квалитетни Магнетни Метал со Вулканизирана Гума за Ма

Please wait...