0
clear
  • PowerA Полнење Стојат Dualshock4 Контролер со Аналогни Капи Комплет - PlayStation 4
  • -20%
  • -20%
PowerA Полнење Стојат Dualshock4 Контролер со Аналогни Капи Комплет - PlayStation 4

PowerA Полнење Стојат Dualshock4 Контролер со Аналогни Капи Комплет - PlayStation 4

DEN 233.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува полнење Стојат и аналогни капи Официјално Лиценцирани за Play Station4. Идеален за добивање на максимумот од вашиот Play Station Контролер.Полнење Стојат цените и ја прикажува вашата Dualshock4 Контролер.Полнење Стојат вклучува USB адаптер за полнење & полнење кабел.Аналогни капи се Дизајнирани за супериорна удобност и контрола.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 2 парчиња.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу до

Ситеколо заштита : водоотпорен, dustproof, shockproof, притисок отпорни, висока температура отпорни.Мобилен телеф

Ова е DIY ТоплоFix кристал апликатори дека може да додадете искра rhinestones на вашиот објекти вклучувајќи обл

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Црна Челик Underbody Камион Кутија : да се Чува на опрема за безбедно со оваа професионална одделение камион

♫ 16" блок со NP9200, Употреба со 17" Влошки.Ова е НеОригинални Резервни Делови ♫〔Заменува дел број〕 605124 и 6035

ИСКЛУЧИВО НАМЕНЕТА ЗА DUALSHOCK 4 : Прецизно сечење се вклопуваат Play Sation 4 (PS4 / ТЕНОК / ПРО) контролер совршено

PREFECT ПИРСИНГ TOOLS На 42 парчиња професионални пирсинг комплет вклучува сè што ви треба, што вклучува 8pcs 16 G

Флексибилна контрола : Сите joysticks, paddles и Гвлошки се magnetically пренослив и се индивидуализира.Хуманизирано

【Uоблик Дизајн】 Класичен Uоблик дизајн се прошири камионот корито максимум 2нозе оптоварување простор

Лесно се чисти вашиот протези со Fremouth Ортодонтски Flossers.Тенка контрола рака слајдови помеѓу забите и се

СЕМЕЈСТВОТО ЗАБАВА : Оваа 30 парче вистински печење во собата е совршен за воведување на вашите малечки н

Ситеколо заштита : водоотпорен, dustproof, shockproof, притисок отпорни, висока температура отпорни.Мобилен телеф

Тоа ќе го направи вашиот контролер работат нормално повторно.Професионалната инсталација е препорачли

Алуминиум Материјал : Количка кочница усвојува високо квалитетни алуминиумски легури материјал, еко пр

ИЗГРАДБА на ВАШИОТ ИГРА со стап 4 TB на капацитет да се изгради крајната Игра Гробница без да се жртвува н

Моќен Мотор – Екстремни перформанси од нашите нови max моќ висок вртежен момент на моторот.Оваа моќна ко

Материјал : Мрежа; Дијаметар : Прибл 8cm / 3.14 cm.Неradiative, трајни и лесно да се вклопи.Висока осветленост и сил

✔ Убава и издржливи : На Retainer кутија донесува транспарентно дизајн, изглед е овална, бојата е светла, и п

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

ПОМОШ ВАШИОТ МАЛ ГОТВАЧИ се ОСЛОБОДИ СВОИТЕ КУЛИНАРСКИ ВЕШТИНИ со нашите висококвалитетни готвење пос

МНОГУ СЛОТОВИ : Постојат 3 слотови на мостра, и на три места се поврзани едни со други.ЛЕСНО ДА се ИЗВАДИ :

【Совршена Алатка Кутија за Секое Место】 Оваа алатка кутија може да се монтира на hitch багажник, карго ре

ЕКСТРА ШИРОК : Проширува за да ги собере дупки помеѓу 2941.5 инчи, широк.Стои 30 инчи висок.Ве молиме бидете с

** Забелешка : Оваа цена само за една единица(1pc), ако треба еден пар, ве молиме да се купи 2 Ултратенок диза

Twist Lock Близнак Microswitch да се uséd со PL1000 опција за да се префрлите polarities, или да работат сигнали или панел св

БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место Изработени од нетоксични природно дрво, безбеден за вашите прекрасна папагал

【Пакетот Вклучува】1 x птица јадење јадење чаши со дрво платформа(7.8" x 6.2"), 1 x нерѓосувачки челик птица хр

Please wait...