0
clear
  • Железо Push Копчето Едноставност E27 Виткање 180° Светилка Компактен Dimmable Канцеларија за Работа Читање Светлина Чувствителни Биро Светлина Мемориска Функција Светилк
  • -20%
  • -20%
Железо Push Копчето Едноставност E27 Виткање 180° Светилка Компактен Dimmable Канцеларија за Работа Читање Светлина Чувствителни Биро Светлина Мемориска Функција Светилк

Железо Push Копчето Едноставност E27 Виткање 180° Светилка Компактен Dimmable Канцеларија за Работа Читање Светлина

DEN 1464.00

Достапност
Достапно за нарачка

▶Направен од железо , ПРЕДВОДЕНА табела Светилка создава подеднакво удобно и мека светлина.Без треперење, не вртоглавица светлина, без сенка, која избегнува замор на очите предизвикани од треперење на светлината и груби сјајот ефикасно. ▶Светилка главата должина : 17*18cm(6.6*7inch), Светилка тело должина : 25cm(9.8 инчен), база должина : 10cm(3.9 инчен).Rotate LED табела светилка рака до 180 Степен или зглобот на база од 180 Степен за повеќе директна осветлување. ▶Stepless затемнување дизајн, слободен избор на светлината и светлината боја,обезбедување идеален нивоа на светлина за работа, учење, читање и релаксирачки. ▶Допре Сензорот Вклучете се применува на оваа студија светла, 30 минути редовни light off.Мемориска функција значи дека brightness /осветлување режим ќе остане кога е вклучена следниот пат. ▶Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да не известите на e-mail во времето и ние ќе ви одговори и да ги реши тоа во рок од 24 часа.ви благодариме за доаѓање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Топло и романтична ноќ светлина : го Стави на вашиот кревет за да ви овозможи со топла и пријатна светлин

Топло и романтична ноќ светлина : го Стави на вашиот кревет за да ви овозможи со топла и пријатна светлин

Clip‑за ламба, лесно може да се стегната на маса, агол е прилагодлив, ги задоволат вашите различни потреби

Целата led светло составен од LED светло монистра кој дава нежно светло за очите, а има подобра lumination.Модер

Топло бела светлина Создава Удобна Атмосфера, Правење на вашиот дом Елегантен и Современ и повеќето Уме

☆Намали Стакло База.Дувачкиот Заврши Метал Акценти на База, Finial, и Светилка Вратот ☆OnOff Приклучок За Пр

【30 Видови на Светлината 】– ВОДЕНА маса светилка со менгеме има 3 боја температури (свеќа / топло бела / к

Силна метал менгеме се отвора за 2.Совршен за музика стои, pianos, канцелариски маси, компјутерски бироа и hea

Тифани Стил Уметност Стакло Геометриски Облик Сенка Тифани стил геометриски облик сенка направени на

ДОБРО ДОМАЌИНСТВО ПЕЧАТ : Ова Ott Lite светилка заработил Добра домашна работа Печат и е соработка со здрав

Материјал : смола; Процес : боја.Квалитетот смоли светилка тело, нежна текстура, украсни силна, метал тав

Иновативниот дизајн, пријатни бои, таписерии изработка, добри подароци, бизнис колеги, клиенти, пријате

Иновативниот дизајн, пријатни бои, таписерии изработка, добри подароци, бизнис колеги, клиенти, пријате

Чи БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ Најнова технологија маса светилка со безжично полнење за мобилни телефони и уреди.

▶Изработен од ABS+PP , ПРЕДВОДЕНА табела Светилка создава подеднакво удобно и мека светлина.Без треперење

▲На проширување, прилагодување gooseneck дизајн, силиконски црева може да биде 360 степени за да го промените

Во различни земји, ние ќе ви испратиме електрични спецификации според вашите потреби.Иновативниот диза

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Иновативниот дизајн, пријатни бои, таписерии изработка, добри подароци, бизнис колеги, клиенти, пријате

Ако имате било какви прашања во врска со купување или не сте 100% задоволни, ве молиме слободно контактира

Вистински Тифани светилки, скапоцени рачно изработени изработка како класичен век, на абажур е направе

Во споредба со обичните табела светилки, HAILOLY gooseneck светилки имаат повеќе од светлината опции.Светлинат

Please wait...