0
clear
  • ABBREE Baofeng Три-Бенд Радио PL2303 Чип USB Програмирање Кабел Прилагодена за Baofeng УВ-5R III BF-Р3 УВ-5R MK3X BTECH УВ-5X3 УВ-S9X3 УВ-5RX3 УВ-82X3 Три-Бенд двонасочна Радио Итн.(1Pack)
  • -20%
  • -20%
ABBREE Baofeng Три-Бенд Радио PL2303 Чип USB Програмирање Кабел Прилагодена за Baofeng УВ-5R III BF-Р3 УВ-5R MK3X BTECH УВ-5X3 УВ-S9X3 УВ-5RX3 УВ-82X3 Три-Бенд двонасочна Радио Итн.(1Pack)

ABBREE Baofeng Три-Бенд Радио PL2303 Чип USB Програмирање Кабел Прилагодена за Baofeng УВ-5R III BF-Р3 УВ-5R MK3X

DEN 1118.40

Достапност
Достапно за нарачка

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 Три-бенд Чип Вози-Слободен Кабел Компатибилен со Baofeng Три-Бенд двонасочна Радио(Baofeng УВ-5 R III BF-Р3 УВ-5 R MK3 X BTECH УВ-5 X3 УВ-9 S УВ-S9 X3 УВ-5 RX3 УВ-82 X3 Итн.). 【Поддршка Компјутерски Систем】Win XP / Win 7 / Win 8 / Win10;компатибилен со Mac, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8. Windows 10 систем, исто така, работи добро со весел софтвер. 【Лесен За Употреба】 Оваа точка е на кабелот кој може да се користи за да се поврзете вашиот Радио и PC, а потоа напишете го програмска и фреквенцијата на воки токи од страна на КОМПЈУТЕР. 【Грижете се-бесплатна Услуга По продажбата】 ABBREE е овластен Baofeng НИ Дистрибутер, ние исто така нудиме на нашите сопствени 30-ден без мака да се врати, 3-месеци гаранција.Ако вашиот радио модел не се најде софтвер , ние ќе ви помогнат да се најдат на софтверски&посебни фирмверот за вас.За да се избегнат лажно модели - осигура вашиот оглас покажува" ABBREE ". 【Пакет】1 x PL2303 Три-Бенд USB Програмирање Кабел,1 x CD.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тема Големина : 5 / 818 Пакет од 6 Aerospace Quality, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, СлободниВодење Влошки 1.5 Дијаметар Н

【Совршена Алатка Кутија за Секое Место】 Оваа алатка кутија може да се монтира на hitch багажник, карго ре

** Забелешка : Оваа цена само за една единица(1pc), ако треба еден пар, ве молиме да се купи 2...

МНОГУ СЛОТОВИ : Постојат 3 слотови на мостра, и на три места се поврзани едни со други.ЛЕСНО ДА се ИЗВАДИ :

ИЗГРАДБА на ВАШИОТ ИГРА со стап 4 TB на капацитет да се изгради крајната Игра Гробница без да се жртвува н

ПОМОШ ВАШИОТ МАЛ ГОТВАЧИ се ОСЛОБОДИ СВОИТЕ КУЛИНАРСКИ ВЕШТИНИ со нашите висококвалитетни готвење пос

1.Се замени за WF8955 или Паралаксата 7155 Конвертор 2.Исто така, замена за 7145 и 7155 Моќ Центар...

Twist Lock Близнак Microswitch да се uséd со PL1000 опција за да се префрлите polarities, или да работат сигнали или панел св

Со детални инструкции, заврши инсталирањето на оваа ѕид заградата за помалку од 30 минути.Екстра широк Т

Моќен Мотор – Екстремни перформанси од нашите нови max моќ висок вртежен момент на моторот.Оваа моќна ко

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

★ Тип На Производ : Висока Јачина На Месинг Хексадецимален Завртки Асортиман Комплет ★ Пакет Детали : В

Ситеколо заштита : водоотпорен, dustproof, shockproof, притисок отпорни, висока температура отпорни.Мобилен телеф

Тешки Моторни Нашите ултрамоќен тешки коса средување на систем за лесно намалување на thickest косата со 35

【Пакетот Вклучува】1 x птица јадење јадење чаши со дрво платформа(7.8" x 6.2"), 1 x нерѓосувачки челик птица хр

Име На Производ : Симпатична Стакло Слама Првенство.Капацитет : 480ml.Материјал : Borosilicate стакло и пластика.

ЛИЦЕТО ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА за ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ : COOFO sonic се соочуваат со четка за жените се дизајн

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Please wait...