0
clear
  • COCULER Јога Ремени Сина, Розова Сирена Скали Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за физикална Терапија Пилатес Вежба се Протега Бендови
  • -20%
  • -20%
COCULER Јога Ремени Сина, Розова Сирена Скали Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за физикална Терапија Пилатес Вежба се Протега Бендови

COCULER Јога Ремени Сина, Розова Сирена Скали Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за

DEN 468.00

Достапност
Достапно за нарачка

????Премиум Памук Полиестер Ткаенини : Висок Квалитет На Полиестер-Памук, Материјали, Широк И Дебели Против Пролизгување Својства Се Осигура Дека Нашите Фитнес Бендови Нема Да Се Тркалаат Или Се Лизга Надвор За Време На Вежбање, И Не Ќе Се Намали Нивната Еластичност Кога Се Користи Постојано.Заштита На Животната Средина, Дише И Меки, Па Можете Да Остатокот Увери. ????Флексибилност & Водат : На Јога Се Водат За Рака Обезбедува Потребната Поддршка И Помага Да Се Постигне Подобро Истегнување Без Ризик Од Повреда.Нашите Водат Од Рака Е Совршен За Јогиите Гледа Дека За "Екстра-Рака" Должина. ????Големина : Нашата Јога Бендови За Истегнување Се 14.6" Долг И 3,1" Инчен Широк.На Excercise Рака Е Основен Објект На Јога Опрема И Додатоци За Почетници И Јога Добрите Слично.Можете Да Го Земете Со Вас Каде И Да Одите, Дома, Во Салата Или Во Партии.Заедно Со Вашиот Еластична Бенд, Да Ви Помогне Да Се Качат На Поздрава Патување!. ????Muti-Функција : Еластична Ткаенина Појас Е Многу Погодна За P90x, Крос Фит Јога, Луди Пилатес, Јога Вежби.Ногата Ремени Може Да Ја Зајакне Задникот, Промена На Нозе, Форма Убава Фигура И Ефикасно Да Го Намалите Стресот И Заморот. ????Прилики : Оваа Еластична Бенд Може Да Се Користи За Серии На Вежби, Вклучувајќи Јога, Пилатес, Крстот Се Вклопуваат, Физикална Терапија, Повреда Рехабилитација, Итн.Или Употреба Еластична Бендови За Општа Вежби, Истегнување, Сила За Обука, Топло-Ups, И Дома Вежби.Со Оваа Еластична Бенд, Можете Да Вежба Вашата Нозе, Колкови, Половината, Градите, Грбот, Рамењата, Грбот, Итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Врвка за околу Обвива повторно професионална или дебитант спортист, овие зглоб обвива се оптимизира ва

Лисици Улога Игра sùcking cọck rịng sịlicone sẹxy cọuple lịcking.Нека вашата љубов имаат посебно чувство и ќе го зголе

За да користите пластични бар се справи со тоа го направи најмногу удобно triceps.широк ремени ги направи д

ШАРЕНИ ПРИЛАГОДЛИВИ ОТПОР БЕНДОВИ – Жолта (10 lbs), Црвена (15 кг), Сина (20 кг), Грин (25 кг), Црна и бела (30 кг).Бен

КЛИНИЧКИ СЕТ!Вклучува 6 BFR Ракави 2 x Мали, 2 x Медиум, 2 x Големи Мали, Средни, Големи.Мал Сет = 2 Ракави 18 Инчи

Повеќефункција : На тренингот на производот се комбинација на модата, функционирањето и перформансите.

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПАМУЧНА КРПА направени од издржлив памучен материјал.Во споредба со други се водат б

Материјал : Ова залак стап со кожени ремени е направен од екопријателски медицински одделение силиконс

Оваа рака на Рака подобрување на изгледот на вашата Електроника и додадете сметководствена погодност с

【Безбедно и издржливи】отпорот бенд е направен од висококвалитетни материјали, има мазна и сјајна изгл

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понап

Лесно да се постави и да се носи : јога hammock е погодна за тавани поголема од 3 'Рбетниот декомпресија и кар

Се зголемува вашиот опсег на движење.Одлично за обликувањето на мускулите,.Совршен за длабоко и постепе

❤ ♥Материјал : Памук Јаже ❤ ♥Факултативна Боја : Црна, Розова, Виолетова, Црвена Боја ❤ ♥Факултативна

????Премиум Памук Полиестер Ткаенини : Висок Квалитет На ПолиестерПамук, Материјали, Широк И Дебели Проти

[Кожатапријателски материјал] кожата е полиестер памук, внатрешното јадро е висока јачина на полиестер,

Лисици Улога Игра sùcking cọck rịng sịlicone sẹxy cọuple lịcking.На високоодделение СТП кожа, парична казна и мека, ан

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понап

Широка Примена : отпорот бенд е многу погодна за секојдневно фитнес, истегнување, сила за обука, физикал

Удобен и лесен за користење, повеќе начини да се водат и да се подобри тело флексибилност.Лесни пена бло

8 јамка дизајни се обезбеди доволно простор и одберете отпор за да ги задоволат вашите потреби.Погодна з

Материјал : Полиестер Боја : Розова.Големина на : 1000*40*0.6 мм.Јога рака е лесно да се користи за време пилате

❤️❤️Рафинирана кожа надворешен слој и парична казна кашмир ткаенина поставата за меко чувство, компл

Материјал : Ова залак стап со кожени ремени е направен од екопријателски медицински одделение силиконс

Лисици Улога Игра sùcking cọck rịng sịlicone sẹxy cọuple lịcking.На високоодделение СТП кожа, парична казна и мека, ан

????Премиум Памук Полиестер Ткаенини : Висок Квалитет На ПолиестерПамук, Материјали, Широк И Дебели Проти

Please wait...