0
clear
  • 12 Метри на МИА Голема Picot Сјај долна Облека Еластична, Бела, произведено во Италија
  • -20%
  • -20%
12 Метри на МИА Голема Picot Сјај долна Облека Еластична, Бела, произведено во Италија

12 Метри на МИА Голема Picot Сјај долна Облека Еластична, Бела, произведено во Италија

DEN 2304.00

Достапност
Достапно за нарачка

7/16" (11mm) широк. 70% Најлон 6, 30% Најлон покриени Elastane.Нарачки на повеќе од еден број ќе се намали како континуирана yardage.Бои одговараат на нашите други долна облека ластичињата.Произведено во Италија; Увезуваат исклучиво од страна на Пристрасност Нарачана Снабдување Ко.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост!...

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

✅ 3 РОЛНИ ЕЛАСТИЧНА БЕНДОВИ ЗА ШИЕЊЕ Еластична бендови Вклучени 3 боја во овој пакет; боја : бела, црна и

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Широк апликации : вие не може да го скрати еластична бенд јаже во должина сакате, што го поседувате лицет

* Pleated чипка еластична бенд, тоа е елегантна и убава Може да се користи за Кеси, , ремени, завеса,облека, д

Ширина 20 mm.Оваа Еластична има една четвртина украсена со метални ленти.Употреба : еластичен се користи з

Екопријателски материјал, одлична еластичност, лесна тежина, носатотпорни, и издржливи.Се чувствува уд

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Ширина 20 mm.Оваа Еластична има една четвртина украсена со метални ленти.Употреба : еластичен се користи з

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени ❦ Трајни и Прифатлив

Она што Ќе Добиете 1 тркалаат x 50 јарди шиење еластична бенд (150 метри, 45.7 метри), за 15mm / 0.59 инчен широк.Пре

72 % Полиестер, 28 % Ed.Еластична ткаени бенд за вметнување или quilting во здолништа, појаси, pyjamas, јакни и др.Раз

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висок квалитет на еластична јаже е добра еластичност, и во рамките на дозволената сп

Предупредување : за Секој пакет вклучува 1 Тркалаат еластична бенд,10 Компјутери носот мост Ленти и Квали

5 / 8" Поклопецот Над Еластичен : 5 / 8" НЕПРИЈАТЕЛ е неверојатно разновиден и може да се користи во многу раз

Боја : Бела; Димензии : Ширина 1 / 4 инчи(околу 6mm); Вкупната Должина : 200 Дворови; Дебели : околу 1mm.Материјал :

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Од страна на Annie дведвор пакети на поклопецот над еластичен екранот убаво заедно со нивниот хардвер, пат

Еластична Идеална за правење на Заштитни Маски за Лице 5m х 6mm Црна.Мека полиестер еластична со голема до

СОВРШЕН ЗА ШИЕЊЕ : Со ножици може да се скрати еластична бенд во должина сакате.Еластична бендови, исто т

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

* Pleated чипка еластична бенд, тоа е елегантна и убава Може да се користи за Кеси, , ремени, завеса,облека, д

Please wait...