0
clear
  • BAK BAKFlip MX4 Тешко Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 448409T | Вклопува 2007 - 2021 Тојота Тундра w/ OE песна систем 5' 7 Кревет (66.7)
  • -20%
  • -20%
BAK BAKFlip MX4 Тешко Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 448409T | Вклопува 2007 - 2021 Тојота Тундра w/ OE песна систем 5' 7 Кревет (66.7)

BAK BAKFlip MX4 Тешко Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 448409T | Вклопува 2007 - 2021 Тојота Тундра w/

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се вклопува во 2007 - 2021 Тојота Тундра w/ OE песна систем 5' 7" Кревет (66.7").КРАЈНАТА БЕЗБЕДНОСТ На BAKFlip MX4 tonneau корица има трајни алуминиумски панели кои автоматски latch како покритие е делумно или целосно затворена, и целосно е заклучен откако на вашиот задната врата е затворена.СТИЛСКИ МАТ ФИНИШ Кој мат-заврши алуминиумски панели, заштита против знаци, гребнатини и УВ штета; како и премиум надградби на периметар фоки и хардвер. 100% КРЕВЕТ ПРИСТАП Работат на овој поклопецот е затворен, укината или превртува нагоре, сите без покривање на 3 кочница светлина.Спарени со двојна акција задната врата се печат на задната врата операција отворена или затворена.НИЕ ГО добивме ВАШИОТ BAK На MX4 камионот корито поклопецот е оценет до 400 кг на рамномерно распоредени тежина и е лесно да се инсталира.Ова тешко пати има 5-година, кавга-бесплатно гаранција, со НАС-базирани тим за поддршка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Модел : За Chevy Колорадо ( 2015 2020 ) / GMC Кањон ( 2015 2020 година ).Функција : Исклучително ефикасен за да се подоб

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (KXJ Црн Дијамант) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.4").Ф

Се вклопува во 2015 2021 Chevy / GMC Колорадо / Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ПРЕМИУМ & МАТ ЦРНА Ова тешко rollup поклопецот

Овие кревет железнички удел џеб опфаќа одговара 2019 2020 Надгради Silverado и GMC Сиера во задниот дел на вашиот

Се вклопува 2019 19 / 20 Dodge Ram меморија Ram меморија со кутија 5'7" Кревет Вклучува 1 Камионот корито Покрие 2 x Ст

Fitment : Одговара 20152022 F150 Пикап, 5.6 ft Styleside Кревет.Xcover е Низок Профил, и седат во внатрешноста на камион со кр

Се вклопува 1999 2006 година, 07 Класичен Chevy / GMC Silverado / Сиера 1500, 199904 2500 HD 6' 6" Кревет (78") 100% КРЕВЕТ ПРИСТАП На Flex

Се вклопува во 2015 2021 Chevy / GMC Колорадо / Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ИНДУСТРИСКА СИЛА ВИНИЛ За сигурен кревет з

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (АД Палка Сребро) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.4").

Се Вклопува 200918, 19 / 20 Класичен Dodge Рам 1500 5' 7" Кревет (67.4").ЕКСТРА ТЕШКО се Добие покритие, која ќе трае Оваа

FITMENT : ДНК MOTORING Тешко Три Пати Tonneau Покрие Компатибилен со 0918ч Рам 1500 / 1018 Ram меморија 3500 Оваа Надградба Ед

Инсталација : Лесно Се СтегаНа Тоа се карактеризира со патентиран latch и напнатост систем за да се задржи

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (KGZ Црна Forrest Зелена) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.

Се вклопува во 2019 2020 Chevy / GMC Silverado / Сиера, работи w / Multi Pro / Flex задната врата (w / o Јаглерод Про Кревет) 5' 10" К

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Ram меморија w / и w / o МултиФункција (Сплит) Дел 6' 4" Кревет (76.3").УЛТРАТЕШКИ ПАНЕЛИ С

Кревет Капи заштита на кревет шини против штета при давање на возило готов фабрички изглед.Заштитете го

Периметар на гумени печати и внатрешната потрошувачка цевки носат вода подалеку од и надвор од кревето

Please wait...