0
clear
  • Limural Коса Clippers за Мажи Cordless Clippers Професионални Коса за Сечење Комплет Брада Тример Barbers Outliner Блиску Сечење Т-Сечилото Тример за Полнење Мажи Жени Деца Clipper Поставите
  • -20%
  • -20%
Limural Коса Clippers за Мажи Cordless Clippers Професионални Коса за Сечење Комплет Брада Тример Barbers Outliner Блиску Сечење Т-Сечилото Тример за Полнење Мажи Жени Деца Clipper Поставите

Limural Коса Clippers за Мажи Cordless Clippers Професионални Коса за Сечење Комплет Брада Тример Barbers Outliner

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Тивко и Моќни Ротационен Мотор】Ангажирани Со моќен ротационен мотор и цврсто поврзана заби на сечилото, електрични коса clippers направи секој помине отстранување на влакната со не snagging или влече, обезбедување на ефективна фризура за вас.И полнење USB во колекции е удобен и сигурен.Тесниот дизајн на челик прецизност тример го прави лесно да се намали коса, брада, лицето, sideburns, рабови околу ушите и телото на косата. 【Грижете се-Слободни од Кабли и Приклучоци】во Споредба со повеќето влакната сечење колекции на пазарот, косата тример поставите паузи далеку од ограничување на кабли и приклучоци, кој ви овозможува да се намали коса секаде каде што сакате.Покрај тоа, влакната clippers и брада groomer има Plug-and-Play Функција ако тие се во низок статус на батеријата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ситеколо заштита : водоотпорен, dustproof, shockproof, притисок отпорни, висока температура отпорни.Мобилен телеф

Вкупна Должина : 20mm / 0.79"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 120pcs x Месинг Мали

ИЗГРАДБА на ВАШИОТ ИГРА со стап 4 TB на капацитет да се изгради крајната Игра Гробница без да се жртвува н

Висок Квалитет трајни производи за сите временски услови 5 бар упатуваа шема подобрување на силата на а

Цена За : Секоја Durometer : 15 до 25 Брегот Густина (Кг. / Sq.Yd.) : 1 Стандарди : Вибрации Апсорпција : Ниска Отпорнос

【Пакетот Вклучува】1 x птица јадење јадење чаши со дрво платформа(7.8" x 6.2"), 1 x нерѓосувачки челик птица хр

Пакетот Вклучува : Содржи 3 парчиња птица папагал хранење чаши со стеги во 3 различни големини, 2 парчиња

Квалитет на материјалот : нашата папагал хранење сад држачот е изработен од квалитетни нерѓосувачки че

ЛИЦЕТО ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА за ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ : COOFO sonic се соочуваат со четка за жените се дизајн

Солиден ласерскигравиран дизајн за исклучителни зафат.Висок пораст стап ја зголемува точноста и цел.Ек

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

★ Тип На Производ : Висока Јачина На Месинг Хексадецимален Завртки Асортиман Комплет ★ Пакет Детали : В

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

ЕКСТРА ШИРОК : Проширува за да ги собере дупки помеѓу 2941.5 инчи, широк.Стои 30 инчи висок.Ве молиме бидете с

1.Се замени за WF8955 или Паралаксата 7155 Конвертор 2.Исто така, замена за 7145 и 7155 Моќ Центар 3.Автоматско ТриФ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

♫ 16" блок со NP9200, Употреба со 17" Влошки.Ова е НеОригинални Резервни Делови ♫〔Заменува дел број〕 605124 и 6035

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 Трибенд Чип ВозиСлободен Кабел Компатибилен со Baofeng ТриБенд двонасочна Рад

Please wait...