0
clear
  • Лизгачки ТВ Ѕид за ТВ Центрирање Двојна Articulating Целост Предлогот ТВ Планината се Протега на 25 -Одговара 37-95 Инчен Рамен Криви Телевизори се Вклопува 16-24 Studs,Има 165 lbs,Max
  • -20%
  • -20%
Лизгачки ТВ Ѕид за ТВ Центрирање Двојна Articulating Целост Предлогот ТВ Планината се Протега на 25 -Одговара 37-95 Инчен Рамен Криви Телевизори се Вклопува 16-24 Studs,Има 165 lbs,Max

Лизгачки ТВ Ѕид за ТВ Центрирање Двојна Articulating Целост Предлогот ТВ Планината се Протега на 25 -Одговара 37-95

DEN 2639.76

Достапност
Достапно за нарачка

Хоризонтално Поместување за ТВ Центрирање - Ова лизгање ТВ ѕид може да лизгајте лево и десно 9 инчен за совршен ТВ поставеност.Или ТВ е против ѕид како блиски, како тоа може да биде и уште е концентрирана и покрај off-центар за монтажа позиција, Овој ТВ планината може да се монтира на 16"18"24"дрво studs, а исто така може да се монтира на конкретни/ ѕид од тули.Целосна Исправка : се Протега, ги артикулира, tilts, swivels, нивоа и колабира на овој Целост Предлогот ТВ Ѕид.tilts ТВ до 15° и надолу 5° за да се избегне отсјај, намалување на вратот и замор на очите. 25 Инчи на продолжување го прави вашиот гледање повеќе пријатно. +/-3°пост-инсталација прилагодување ви овозможува совршен ТВ израмнување,Ниска профил дизајн обезбедува ТВ е блиску до ѕидот за елегантни заврши.Универзална ТВ Планината Заградата : Одговара на повеќето 37"-95" Рамен/крива LCD LED OLED Телевизори како LG,Vizio,Sony, Panasonic,TCL,Hisense,Toshiba, Остар,LG,Westinghouse,Insignia, итн VESA модели од 200 X100mm (8"x 4") - 800 X400mm (32"x16"), во дом,училиште,канцеларија,shopmall,хотел,во болница и повеќе.Трајни и Сигурни : Ова Долго Продолжување ТВ Планината се изгради со тешки јаглероден челик изградба, пошироката wallplate и поголема големина оружје за поддршка на Телевизори до 150 кг, и тоа е донесен £ 450 вчитување тест.Лесно Брза Инсталација : Овој Ѕид ТВ заградата доаѓа со пред-сет ударна дупка дефиниција и избор на завртки и лесно да се следат настава рачно да се приспособат на било кој бренд на Телевизија.исто така се вклучени 6 ft HDMI кабел, 3-Axis меур ниво, 5 кабел врски, и на нашите неверојатни 5-годишна гаранција и пријателски услуги на клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овој комплет вклучува Andis Cordless ТOutliner Li Тример & a KEPSE Вратот Duster.Истите перформанси што ќе го добиете од ТOu

Лесно се чисти вашиот протези со Fremouth Ортодонтски Flossers.Тенка контрола рака слајдови помеѓу забите и се

♫ 16" блок со NP9200, Употреба со 17" Влошки.Ова е НеОригинални Резервни Делови ♫〔Заменува дел број〕 605124 и 6035

ИСКЛУЧИВО НАМЕНЕТА ЗА DUALSHOCK 4 : Прецизно сечење се вклопуваат Play Sation 4 (PS4 / ТЕНОК / ПРО) контролер совршено

Ситеколо заштита : водоотпорен, dustproof, shockproof, притисок отпорни, висока температура отпорни.Мобилен телеф

Тема Големина : 5 / 818 Пакет од 6 Aerospace Quality, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, СлободниВодење Влошки...

【Тивко и Моќни Ротационен Мотор】Ангажирани Со моќен ротационен мотор и цврсто поврзана заби на сечило

Професионален високојаглерод, од не ' рѓосувачки челик фалсификувани ножеви со рачки од нерѓосувачки ч

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

СЕМЕЈСТВОТО ЗАБАВА : Оваа 30 парче вистински печење во собата е совршен за воведување на вашите малечки н

►Топлоfix апликатори стапче со ON / OFF прекинувач, екстрадолго 4.6 ft електрични кабелот.Лесно да се применув

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

** Забелешка : Оваа цена само за една единица(1pc), ако треба еден пар, ве молиме да се купи 2...

[Убавина Алатка ] Убава боја и удобно текстура, високо оценети и исклучителна, притисни во првите редови

Цена За : Секоја Durometer : 15 до 25 Брегот Густина (Кг. / Sq.Yd.) : 1 Стандарди : Вибрации Апсорпција : Ниска Отпорнос

Висок Квалитет трајни производи за сите временски услови 5 бар упатуваа шема подобрување на силата на а

✔ Убава и издржливи : На Retainer кутија донесува транспарентно дизајн, изглед е овална, бојата е светла, и п

Флексибилна контрола : Сите joysticks, paddles и Гвлошки се magnetically пренослив и се индивидуализира.Хуманизирано

Тешки Моторни Нашите ултрамоќен тешки коса средување на систем за лесно намалување на thickest косата со 35

ЛИЦЕТО ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА за ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ : COOFO sonic се соочуваат со четка за жените се дизајн

Квалитет на материјалот : нашата папагал хранење сад држачот е изработен од квалитетни нерѓосувачки че

Please wait...