0
clear
  • Palmers Какао Путер Кожата Терапија Чистење, Масло, Лицето, Шипинка Мирис, 6.5 Унца
  • -20%
  • -20%
Palmers Какао Путер Кожата Терапија Чистење, Масло, Лицето, Шипинка Мирис, 6.5 Унца

Palmers Какао Путер Кожата Терапија Чистење, Масло, Лицето, Шипинка Мирис, 6.5 Унца

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лицето Чистење : Нежно длабинско чистење на кожата со моќта на Чиста Чистење Масла, Какао Путер и Витамин Ц. Ова лицето чистење раствора нечистотија, масло и шминка и може да се исчисти без одземање на кожата.Нема да ги Заглави Порите : Ова не-соголување, не-comedogenic чистење прочистува вашиот тен за јасен, мека и посветла изглед на кожата.Одлична за отстранување на шминка, око шминка и нечистотии.Идеален за сите типови на кожа.Најдобрите Состојки : Ние се стремиме да се користи само најдобрите природни, сурови состојки да ви донесе мека, убава коса и кожата.Ние поддршка одржливо производство на Шеј и Какао Путер и Масло од Кокос во светот.Изберете Она што е Реално : Нашите козметички производи и на косата и на кожата третмани функција вистински, растителна основа состојки во формули дека навистина работи да хидрат и омекне, од lip balm да бар сапун за тело путер.Палмер е : Нашата Какао Путер, Кокосово Масло, Шеј Путер, Маслиново Масло, и Витамин Е производ линии вклучуваат креми, balms, лосиони, масла и сапуни плус лицето, усните, и за нега на коса, бременост и водат марка грижа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прокожа ботанички чистење состојки се намали иритација на кожата.Мека и крем меурчиња се погодни дури и

C ЧИСТА е деликатна чистење, кои нежно bathes на кожа со свеж Витамин Ц, растенија и прекрасен Витамин Ц Естр

ЧИСТИ, УСЛОВИ & REJUVENATES : Ова хидратантен лицето чистење мие далеку шминка и секојдневниот нечистотии да ј

Исто така, тоа дава многу неспокојот изглед на кожата и ја подобрува кожата, текстура и тон.По отстранув

Развиен со дерматолозите, Cera Ve Хидратантен Micellar Вода Ултра Нежно Чистење нуди 3 во 1 формула : чисти, хидр

INVIGORATING.На крем, пенење чистење, кој работи за да се освежи, смири и да се прочисти истакна кожата.Пени дал

1 КОМПЈУТЕР Амино Киселина Кристал Пена за Чистење, Масло Контрола Прочистувачките Балансирање Амино К

Овој нежен неcomedogenic лицето измијте е маслослободни и противалергиски, и може да се чисти, па тоа нема да

3парче Clean & Clear Секојдневна нега на кожата Essentials поставите им помага на чистење на кожата, лекување и спр

Mattifying Micellar Пенење Чистење е моќни, а сепак нежни; Тоа е едноставна, micellar пенење чистење лифтови далеку не

Длабоко чистење која се отстранува нечистотијата и масло додека состојбата на кожата.Ефективна шминка

Функција : 1 Црвено Екстракт од Калинка : Богата со калинка полифеноли и anthocyanins, тоа се елиминира кожата о

Има смирувачки ефект.Ревитализира кожата.Направени со природни Краставица.Длабоко чистење пена.Количи

3.5унца цевка на Neutrogena Розова Грејпфрут Активира КримдаПена за Чистење е специјално формулиран за акни с

PH 5.5~6.5 кожата рамнотежа со хидратација.Отстрани прашина и остатоци.Хидратантен кожата и форумот оксида

1 PC Winona Природно за Нега на Кожата, Масло Контрола Ослободување на Смирување Пена за Чистење, Масло Контр

Мед Девојка Пенење Лицето Измијте Е Освежување Чистење Пена, Специјално Формулиран За Да Нежно Се Отстр

НАЈДОБАР АНТИСТАРЕЕЊЕТО ЛИЦЕТО ИЗМИЈТЕ : нежно чистење која се отстранува масла, шминка, и остатоци как

Навлажнувачки & чистење во исто време : Ова специјално формулиран за чистење помага расчистуваме нечист

За Сува Комбинација На Кожата.Пакет од 5 ,1 мл / 30 ml, секој, 5 мл / 150 ml вкупно, Големина на Примерок.Ознакат

Силиконски Влакна : Одличен прилог на нашите природни лицето измијте за сите типови на кожа, вклучувајќ

Секојдневно чистење на лицето, кои нежно ја чисти и ја обновува кожата.Природно лесна и погодна за сите

Фабриката cellophane запечатени 125 ml / 4.2 Обратна длабоко exfoliating миење истовремено чисти и exfoliates.Обратна длабо

Please wait...