0
clear
  • Пастир Хардвер Достапни 3763 Тешки Џамбо Гумени Врата Оптоварување, Жолта, 3-1/2
  • -20%
  • -20%
Пастир Хардвер Достапни 3763 Тешки Џамбо Гумени Врата Оптоварување, Жолта, 3-1/2

Пастир Хардвер Достапни 3763 Тешки Џамбо Гумени Врата Оптоварување, Жолта, 3-1/2

DEN 174.96

Достапност
Достапно за нарачка

Тешки вратата затка е совршен за користење во индустриски / комерцијални средини.Издржливи гумена конструкција со анти-пропадна база.Не-означување за да помогне да се заштитат тврдо и ламинатни подови од гребнатини и вдлабнатини.Светла жолта боја е лесно да се место и функционира како безбедносна функција.Безбедно оптоварување врати со најмногу 2" подот царинење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Употреба на висококвалитетна оптички влакна, силна пренос на сигнал, суштината не е погодени од електро

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

SCUF ЕЛИТА Прецизност Палецот стапови да се Подобри прецизноста и точноста Должина и облик задоволува ра

Моќен Мотор – Екстремни перформанси од нашите нови max моќ висок вртежен момент на моторот.Оваа моќна ко

ИСКЛУЧИВО НАМЕНЕТА ЗА DUALSHOCK 4 : Прецизно сечење се вклопуваат Play Sation 4 (PS4 / ТЕНОК / ПРО) контролер совршено

✔ Убава и издржливи : На Retainer кутија донесува транспарентно дизајн, изглед е овална, бојата е светла, и п

【Тивко и Моќни Ротационен Мотор】Ангажирани Со моќен ротационен мотор и цврсто поврзана заби на сечило

Алуминиум Материјал : Количка кочница усвојува високо квалитетни алуминиумски легури материјал, еко пр

Хоризонтално Поместување за ТВ Центрирање Ова лизгање ТВ ѕид може да лизгајте лево и десно 9 инчен за со

[Убавина Алатка ] Убава боја и удобно текстура, високо оценети и исклучителна, притисни во првите редови

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

ЛИЦЕТО ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА за ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ : COOFO sonic се соочуваат со четка за жените се дизајн

Солиден ласерскигравиран дизајн за исклучителни зафат.Висок пораст стап ја зголемува точноста и цел.Ек

PREFECT ПИРСИНГ TOOLS На 42 парчиња професионални пирсинг комплет вклучува сè што ви треба, што вклучува 8pcs 16 G

Вистински, ОЕМ Dewalt Замена Дел.Dewalt замена platen, дел број N073798 Компатибилен со : 24864 Тип 1, 2711 Тип 1, 2711 Тип 2, 2711

Со детални инструкции, заврши инсталирањето на оваа ѕид заградата за помалку од 30 минути.Екстра широк Т

Please wait...