0
clear
  • WELTRXE Шарени Бушава Жанила Бања Килими 32x 20 Против Пролизгување Бања Килим Мат Машина Перат Кадифен Тепих Душеци, Екстра Мека и Абсорбента Сина и Бела Меки Микрофибе?
  • -20%
  • -20%
WELTRXE Шарени Бушава Жанила Бања Килими 32x 20 Против Пролизгување Бања Килим Мат Машина Перат Кадифен Тепих Душеци, Екстра Мека и Абсорбента Сина и Бела Меки Микрофибе?

WELTRXE Шарени Бушава Жанила Бања Килими 32x 20 Против Пролизгување Бања Килим Мат Машина Перат Кадифен Тепих Душеци,

DEN 234.96

Достапност
Достапно за нарачка

❤МЕКА КАДИФЕН SHAG : Pampers твоите нозе!Нашата бања мат карактеристики луксузен, меки и удобни кадифен дека смирува уморни нозе и штитови прсти од студот подот.Густината и plushness на оваа бања килим надминува оној на повеќето други килими.Дури и вашиот мачка или куче миленичиња ќе сакаат да останат на овој килим cozily. ❤УЛТРА-АБСОРБЕНТА : Дебела микрофибер жанила ткаенини помага да ги зачувате вашите подови од капе вода додека си излегов на бања, туш, или добивање подготвени од страна на мијалникот.Влага е заробена во мат е длабоко куп, ја апсорбира водата брзо и да ја задржите вашата соба подови суви и чисти, заштита на вашиот кат од влага. ❤АНТИ-ПРОПАДНА & ТРАЈНИ : Изградени на ултра-меки жанила на topside и ажурирана верзија лизга-отпорни топла топи лепило подлога, овој туш килим е и издржливи и долготрајни.Уникатен влакна-дел за техника се спречи влакна-оставање што ќе го задржи на нов и свеж изглед година по година, додека се уште силно се одржи душеци цврсто на место за безбедност. ❤СТИЛСКИ ШАРЕНИ : Домот шарени не се лизга туш килим е сигурен за да додадете контакт на модерниот стил на вашата бања простор и се дава јасни ажурирање дека вклопува беспрекорно со голем број на оркестарот стилови.Достапни во 3 бои, 32 x 20 инчен е идеалната големина за Бањата, Подот, Кујна, Дневна Соба, Спална соба. ❤ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ : Машина за миење посебно во ладна вода користејќи благ детергент.Користете само не-хлор кајгана, кога е потребно.Собори сува на ниско прилагодување и се тресат да се врати на пената.Или Едноставно да ги собереш и да се тресат килим да freshen и даде жанила куп нов живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

Погоден за хотелот, сауна, бања, фитнес за бања, спална соба, трпезарија, дневна соба, и така натаму.Имајт

Материјал : Корални Руно / корални Сомот Површина, Гума Дното.Doormat Мерки : 24" X 24",Не Се Лизга Поддршка.Употр

Ткаенини : Микрофибер жанила ткаенини се направени со висок квалитет,добра функционална ставка мат во к

Ткаенини : Микрофибер жанила ткаенини се направени со висок квалитет,добра функционална ставка мат во к

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

Материјал : Жанила Микрофибер.Soft & Топло : луксузни бања мат (20 X 32 инчи),оваа бања килими за бања прави ваш

Нашата бања килими се направени од супер меки, absorbant материјал кој ви даде максимална удобност при добив

100% Памук 100% Памук Бања Килим.Нуди исклучителни утеха и поддршка за вашите нозе.Одлично за бања, суета, од

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

СТИЛСКИ КАПЧИЊА БАЊА КИЛИМ : Вклучува 1 Парче овален облик 100% памук Бања Руг кои мерки 21" x 34" и е дизајнира

【Екстра Мекост И Издржливи】 На Мемориска Пена бања мат групи се составени од 3 слоеви : ткаенина слој, с

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

Густината и plushness на нашите куп надминува оној на повеќето други брендови.Ние стоиме зад нашите произво

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

100% Памук.Изработени од 100% премија памучен материјал; Круг мат мерки 30"L x 30"В Стилски бања килим, што ви да

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Please wait...