0
clear
  • КООРДИНАТОР 3pcs 3 Метри Чипка Насловната Лента Двојно Двострано Сина Лагер Коса Замена Лента за
  • -20%
  • -20%
КООРДИНАТОР 3pcs 3 Метри Чипка Насловната Лента Двојно Двострано Сина Лагер Коса Замена Лента за

КООРДИНАТОР 3pcs 3 Метри Чипка Насловната Лента Двојно Двострано Сина Лагер Коса Замена Лента за

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

Двојно двострано,лесно да се закачите и да ги отстрани,за професионални коса, перики hairpieces ткаење и поправка.Клинички терапии, не-иритирачки, не-токсични, , водоотпорен и пот-доказ.Најдобар квалитет лепило материјал,висока јачина акрилик лепило дава многу висока обврзници сила на косата.Никаква трага и лесно да се чисти.Исклучително мазна лепило за одлична графика настапи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нашите чипка перика лепак е притисок осетлив лепило развиена за сврзување чипка перики и скалпот.Нашит

Обично лепило може да трае 24 недели.Противалергиски за чувствителна кожа.Лесно да се однесуваат и да ги

краток перики,кратка должина чипка перика,кратка коса за црните жени,боб перика со удира,боб перика афр

Исполнува ситни слабости и пропусти.Создава силен, трае обврзници.Суши брзо да се мазни, sandable заврши.Нет

МОДЕН ТРЕНД : коса, плетенка прстени се нови топли косата додаток; Стојат во вашата коса и додава внимани

На Перики Се Рачно Изработени Од Страна На Професионални Квалификувани Работници.Синтетички Влакна Мо

Внатрешниот може да се прилагоди,може да се прилагоди слободно ако ви се допаѓа!5.Прилагодување на whipstitch

Fixodent е лесензакористење на Дополнителни Задржете Моќ протеза лепило обезбедува одржи кој трае во текот

Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички перика.Големината е прилагодлив.она што вие треба да на

1.100% Малезија Човечка Коса 2.Кадрава Чипка Перика со Удира 3.Glueless Перика Капа со Чешли и на Рака 4.Слика Пок

Обично лепило може да трае 24 недели.Противалергиски за чувствителна кожа.Лесно да се однесуваат и да ги

Обично лепило може да трае 24 недели.Противалергиски за чувствителна кожа.Лесно да се однесуваат и да ги

Зора до Темно Употреба еднаш на ден за цел Ден се Одржи.Fixodent & Заборавајте Тоа!.Задоволство гарантира или

рачно изработени.топлина отпорни влакна.природен изглед.Тип : Чипка Пред Синтетички Перика Направени М

Силно лепило, водоотпорни и отпорни.Трае околу 2 недели.Подолго во зависност од користат.Лесно да се отс

На леснотија на перика ви овозможува да го носат, за колку што ви се допаѓа, без никаква нелагодност.3 инч

ПОСИЛНИ, ПОВЕЌЕ ЗАДРЖЕТЕ Обезбедува "вонредни држете" посебно дизајниран за долната вилица.Повеќе од л

Нови 13"X6" Долго Длабоко Слободни Дел Чипка.Рака Врзана Коса на Тантела во Предниот и Машинанаправени Weft

Fixodent Ултра Max Задржете Дентална Адхезивна (2.2 оз 3 pk.).Опис на производот Fixodent Ултра Max Задржете Протеза Ле

Еден Од Најсилните Ленти на Пазарот.Без Сјај Ефект.Одлична за употреба на предната Коса Линија.Користит

100% Богородица Монголски Човечка Коса.Природна Боја Cound Биде Обоена во Други Бои.Без Пролевање Не Метежо

Обично лепило може да трае 35 месеци.Противалергиски за чувствителна кожа.Лесно да се однесуваат и да ги

Please wait...