0
clear
  • Yinpecly М8 x 1.25 mm Најлон Вметнете Хексадецимален Заклучување Ореви за Машини изградба на бродови, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, Без Површински Третман, Сребрен Тон 10Pcs
  • -20%
  • -20%
Yinpecly М8 x 1.25 mm Најлон Вметнете Хексадецимален Заклучување Ореви за Машини изградба на бродови, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, Без Површински Третман, Сребрен Тон 10Pcs

Yinpecly М8 x 1.25 mm Најлон Вметнете Хексадецимален Заклучување Ореви за Машини изградба на бродови, 304 од не

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : Спротивниот ширина : 13mm / 0.51"; орев дебелина : 8mm / 0.31".Материјал : Направен од 304 од не ' рѓосувачки челик, која е висока цврстина, обезбедува одлична рѓа отпор и трајни производи за употреба.Функција : Со најлон insert, овие заклучување ореви во голема мера се намали расклатување под вибрации и вртежен момент, обезбедување на подобра безбедност и фирма се одржи и да ги задржи добрите перформанси дури и по неколку пати на употреба.Предност : Овие плодови се одлично да се има околу за употреба во дрво и влажни средини.Тие се силни, отпорни на корозија и ќе ги поддржува сите на вашите проекти.Примена : Може да се широко се користат во градежната машинерија, изградба на бродови и сл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик ; Тежина : 100g; Навој дијаметар : 8mm / 0.31"; Презентација : 1.25 mm / 0.05"; П

Флексибилна Употреба : се Овозможува широка примена во различни области, вклучувајќи одржување, возило,

【ГОЛЕМИНА】 Тема големина : M4; Теренот : 0.7 мм / 0.03"; Ширината се мери од стан до стан 7mm / 0.28"; Орев дебелина

Заклучување Орев Само.Се продава во секоја од нив.Лесно во и надвор одговара.Costex Трактор Делови CTP е свет

Имајќи Заклучување Орев Само.Се продава во секоја од нив.Лесно во и надвор одговара.Costex Трактор Делови CT

Име На Производ : Најлон Заклучување Орев.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик;Главна Боја : Сребро Тон;

Пакет : 35pcs x М5 Само Непобитниот Ореви; Боја : Сребро; Се користи за : совпаѓање на завртки Навој дијамета

За користење на надворешно навој item дека мерките 5 / 8 инчи и има 11 конци по инч.Пакетот содржи 10 парчиња.В

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Широко се користи во machinary,ви помогне да спречите олабавување.Вним

Тип : Најлон Заклучување Ореви.Тип : заклучување орев.DIY Материјали : Металугрија.Материјал : Јаглероден

Дијаметар : 3 / 8".Дебелина : 15 / 32 инчи.Материјал : Челик.Крај : Жолта Цинк.Возачот Тип : 9 / 16" Клуч.Големина : 3 /

Лесен за Инсталација : Мали димензии, мала тежина со парична казна и длабоко тема додадете повеќе погодн

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : За заклучување ореви се направени од врвот на 304 нерѓосувачки челик, која

Сите автозаклучување ореви не се лесно да се изгуби, и не е лесно да се претвори во dead lock.Направен од висо

Големина : 1 / 4" 20 Доаѓа со подлошки и завртки.Лесен за употреба.Еластичен најлон вметнување на модулот е

☛ ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за Во овој комплет, ќе добиете 190 Pcs 5 Популарни Големини на 304 Нерѓосувачки Челик SAE

【ГОЛЕМИНА】 Тема големина : М16.; Теренот : 2mm / 0.08"; Ширината се мери од стан до стан 24mm / 0.94"; Орев дебелина

Please wait...